Dopřejte si rozkoš v podobě tantra masáže

Máte pocit, že váš sexuální život postrádá náboj a vášeň? Chcete se přiučit novým technikám a potěšit svůj protějšek? Nebo byste si jen rádi dopřáli relaxační masáž po náročném dni? Ať tak či onak, poznejte něco nového, objevte jedinečnou krásu, smyslnost a sexuální energii lidského těla díky tantrické masáži.

Příliv sexuální energie vám zvedne chuť do života

Tantra masáže jsou odpradávna používané k usměrňování a vyvolávání sexuální energie. Její rozproudění nemá za cíl vždy jen intenzivní prožitek v podobě vyvrcholení. Někdy nám je nápomocná i bez vytouženého orgasmu. Příliv této hřejivé a mocné energie nás dokáže psychicky povzbudit, dodat nám síly a pomoci vypořádat se s náročným dnem. Tantrické masáže nám dovolují zpomalit, lépe poznat naše touhy a potřeby. Jen tak dokážeme zjistit, po čem v intimních chvílích toužíme, a co nám dělá dobře.

Erotická masáž pro páry prohlubuje vztah na mnoha úrovních

Erotické masážev Praze si můžete dopřát sami se zkušenou masérkou, anebo i se svým protějškem. Na první pohled možná odvážný krok, který ovšem v mnoha ohledech přinese vašemu vztahu zralé a šťavnaté ovoce v podobě intimního sblížení. Možná si teď říkáte, že vaše intimita je naprosto v pořádku a už se nelze s partnerem víc spojit. Věřte, nebo ne, většina partnerů se sobě navzájem nedokáže otevřít ani po několikaletém soužití. Proč? Na vině je většinou vnitřní napětí. Přehnané nároky, které klademe sami na sebe. Neschopnost uvolnit se a oddat se dané chvíli. Erotické masáže vás dokáží uvolnit, naplní vás klidem a důvěrou. A každý dotek se stane elektrizujícím výbojem lásky a vzrušení.

Kluzká masáž tělo na tělo

Doteky, hlazení a masáže jsou leckdy daleko víc než sex. Dávají nám pocit bezpečí, cítíme se milováni, pocity prázdnoty a nenaplnění mizí. Nuru masáže si v Čechách teprve vybojovávají své místo. O co se jedná? Jde o celkovou masáž tělem za pomocí speciálního gelu, který je příjemně kluzký. Nebojte se do masáže zapojit celé své tělo, budete příjemně překvapeni, jak si to užijete.

5 Comments

  • Karolína 10.5.2018 at 12:55

    Babička jednou šla na takovou masáž. Myslela si, že to bude normální masáž, ale já jí říkala, že masáž joni zní podezřele 😀 Pak se docela divila. Masér se v ní prý snažil probudit sexuální energii, na což mu řekla: “Pane, jenže já už dvacet let nemám dělohu”. 😀 Nakonec ale byla spokojená, jen se to nikdy nesmí dozvědět děda 😀

    Odpovědět

  • Robert 1.8.2018 at 14:03

    Ahoj začal jsem chodit s mojí holkou na tantrické masáže díky tomuhle blogu. Fakt super! Oživilo to náš vztah a už se doma ani nehádáme. Začal jsem chodit sem https://eroticmassagepraha.cz . Doporučuju to všem nespokojeným párům, oživí to váš život. Konečně se zase cítím, že žiju! 🙂

    Odpovědět

Přidat komentář