Douglas odličovací ubrousky – odlíčená i na cestách

Chystáte se na víkend pryč a velká lahev odličovače a vatové tampóny jsou to poslední, co chcete do přeplněné tašky dávat. Nebo se vrátíte domů z noční akce a na pracné odstranění make-upu už prostě není síla. Znáte to? Tyhle situace se ale dají jednoduše řešit. Odličovací ubrousky jsou skladné, stačí pár tahů a nejhorší vrstvy make-upu jsou pryč. Jenže… jak poznat ty skutečně kvalitní?

douglas-ubrousky

Odličovací ubrousky

Moje dřívější zkušenosti s odličovacími ubrousky byly spíš negativní. Vyzkoušela jsem jich několik a odličování se bohužel spíš nekonalo. Pak jsem ale narazila na doporučení právě Douglas ubrousků a řekla jsem si, že jim ještě dám šanci. Vezmeme to ale od začátku. První plus je už to, že ubrousky nemají jen jednu velikost. Já dávám přednost malému XS balení, kde je 10 ubrousků a tenhle balíček se tak výborně hodí na cesty. Můžete je ale sehnat i v daleko objemnějším XL provedení, kde je jich rovnou 25.

douglas-pece-o-ples

Cena: XL ubrousky 69 Kč, XS ubrousky 39 Kč

Douglas ubrousky

Ihned po otevření vás praští do nosu vůně ubrousků. Pro mě je celkem příjemná a nevadí mi. Přesto by asi bylo lepší, kdyby byly ubrousky trochu méně parfemované, někomu vonět nemusí. Samotný ubrousek je takový lehce pěnivý, což nechválím, ale ani to pro mě není nějaký větší problém.

douglas-odlicovaci-ubrousky

Odličují?

A dostáváme se k nejzákladnější otázce. Odličuje to vlastně? A jak dobře? S ubrousky nemám problém odstranit jakýkoliv pleťový make-up. Za to palec nahoru. Když přijde na líčení očí, v pořádku dají dolů jakýkoliv nános stínů a linky. Problém je ale s řasenkou. Některou odlíčí, s jinou už si na 100% neporadí.

douglas-odlicovani

Hodnocení

Douglas ubrousky jsou zatím ty nejlepší, které jsem vyzkoušela. Vzhledem k trochu horšímu odličování řasenky nemůžu říct, že by byly úplně bezchybné, ale dobré jsou určitě. Pro každodenní použití se mi lépe odličuje s micelární vodou. Pokud ale někam jedu, tak si velmi ráda zabalím jen malý balíček ubrousků a v pořádku si s nimi vystačím. Stejně tak je příjemné mít je v nočním stolku a po příchodu z nějaké akce se s nimi v rychlosti odlíčit. Celkově bych je doporučila právě na cestování nebo na rychlé odlíčení. Na každodenní použití spíš ne, s některými řasenkami si prostě nerozumí.

2 Comments

Přidat komentář