Essence 3D stíny – recenze

Na 3D stíny od Essence jsem se moc těšila, takže jsem už  delší dobu chodila po drogerii a zkoumala, kdy se konečně dostanou na trh. Byla jsem hodně zvědavá, jak budou provedené a především, jestli mě doopravdy zaujmou. Dnes už mám pečlivě prozkoumané všechny odstíny, dva kousky už zdobí mou kosmetickou sbírku a o několika dalších uvažuji. Konečně se také dostávám k recenzi, kde bych vám nafocené odstíny předvedla a koupený stíny ukázala trochu blíž.

essence-stiny

essence-dvoubarevne-stiny

Textura stínů Essence 3D

Na úvod je třeba říct, že Essence stíny mají naprosto super provedení v podání plastických vlnek. Je to šmrncovní a hezky to oživuje jinak obyčejné průhledné balení,  takže za mě velké plus. Samotná textura je lehce třpytivá a sametová. Většinou se výborně nanáší, pouze u pár stínů jsme se setkala s tím, že by bylo třeba přitlačit. Obdivuhodná je také výdrž, můj zelený odstín vydrží s bází celý den.

essence-fialove-a-zelene-stiny

essence-duo-stinu

Odstíny stínů Essence 3D

Odstíny stínů Essence 3D mi přijdou dobře zvolené a některé jsou skutečně zajímavé. Netradiční a velmi hezké provedení mají především odstíny modré, fialové, zelené a tyrkysové, to jsou určitě moji favoriti ohledně kvality pigmentace a originality barvy. Co se týče stínů hnědých a zlatých, to je řekla bych takový průměr, vypadají pěkně, pigmentaci mají opět slušnou, ale odstíny jsou takové hodně klasické a já sama mám už doma podobných barviček opravdu hodně. Zklamání je pak pro mě růžovo-šedý stín, který je hodně nevýrazný a nijak mě neoslnila ani obyčejná šedo-černá. Odstíny máte na obrázcích pod čísly, pod kterými byste je měli i najít v drogerii nebo na internetu.

essence-stiny-3D-recenze

essence-stiny-3d-odstiny

Essence stíny 3D

Nanesené 3D stíny jsou velice příjemné, neslévají se do vrásek, ani nijak neopadávají a většinou si zachovávají výraznou intenzitu barvy. Zelený stín Irresistible green, který jsem nakonec koupila, jsem zvolila z důvodu, že ve sbírce opravdu hezkou zelenou zatím ještě nemám. Jinak bych asi sáhla po modrém nebo hnědém stínu, v těchto barvách mám ale již slušnou řádku stínů, takže bych je asi pořádně nevyužila. Se zelenou jsem spokojená, asi ji nebudu nosit úplně běžně, ale někdy ráda sáhnu po barvě, kterou nenosím úplně každý den, takže u mě určitě najde uplatnění. Nakonec jsem přihodila i pěknou fialovou a také spokojenost.

essence-dva-stiny

essence-stiny-barvy

Výhody

  • Kvalitní sametová textura
  • Stíny nepráší
  • Vysoká pigmentace
  • Dlouhá výdrž

Nevýhody

  • Snad jen obyčejné balení

Cena: Stíny seženete kolem 70 Kč, což se podle mě vzhledem k jejich kvalitě vyplatí.

Celkové hodnocení stínů Essence 3D

3D stíny se mi moc líbí a jejich sbírku si pravděpodobně ještě rozšířím. Mají skvělou pigmentaci a některé odstíny jsou vážně super. Za sebe bych je určitě doporučila a pokud vás některý odstín zaujal, i při líčení byste s ním měla být spokojená. Essence 3D se opravdu skvěle povedly a můžou konkurovat i výrazně dražším produktům.

 

Přidat komentář