Essence lesk měnící barvu Tint it! – recenze

Strašně mě fascinuje kosmetika, která mění barvu. Sice vím, že někdy výsledek nebývá lepší než u normálních přípravků, ale stejně si nemůžu pomoct a často tak u mě tyhle produkty končí. Lesky na rty měnící barvu jsou pak moji top favoriti. Dlouhou dobu jsem používala naprosto skvělý lesk Too Faced Mood Swing Emotionally Activated Lip Gloss, který uměl vykouzlit nádhernou barvu a ještě úžasně voněl. Nedávno mi ale došel, takže jsem si řekla, že bych mohla vyzkoušet zase něco jiného. Rozhodla jsem se pro lesk od Essence Tint it!, přičemž jsem si říkala, že mi tak levný přípravek může posloužit na dobu, než se dostanu do parfumerie. Lesk mě ale celkem pozitivně překvapil, takže si zasloužil i malou recenzi tady.

essence-lesk-na-rty

essence-lesk-zabarvujici-se

Essence lesk na rty Tint it!

Tint it! je lak měnící svůj odstín, podle přirozené barvy vašich rtů. (Výrobce udává, že se má měnit podle nálady, ale nebuďme naivní!). Vlastním odstín 03 Turn to crazy. Původně je lesk bezbarvý, ale při kontaktu s pokožkou začíná svůj odstín měnit. Můžete si všimnout, že se opravdu přizpůsobuje, protože při nanesení na ruku se zbarví jen do jemného náznaku růžové, zatímco na rtech už vytvoří výraznější barvu. Vůně je jen jemná, přijde mi docela neutrální lehce nasládlá, nijak zvlášť příjemná, ale zas by neměla nikomu vadit.

essence-lesk-menici-barvu

essence-lesk

Lesk Tint it! Na rtech

Na rtech lesk od Essence vytvoří přirozený a hezký odstín. Menší množství rty jen lehce zabarví, pokud lesku nanesete více, získáte sytější barvu. Minus vidím ve větší lepkavosti, jinak jsem ale žádné větší vady nenašla. Co se týče výdrže, Tint it! si udržuje velice příjemnou výhodu zabarvujících lesků. Lesk se sice při pití, jídle nebo delší době samozřejmě setře, ale rty od něj zůstávají dlouho stále lehce zabarvené.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Výhody

  • Vytvoření přirozeného odstínu
  • Dlouhodobé zabarvení rtů

Nevýhody

  • Pro někoho nasládlá vůně
  • Lepkavost

Cena: Lesk určitě seženete do 50 Kč, já ho v akci koupila dokonce za 15.

Celkové hodnocení

Lesk Tint it! je příjemný přípravek za velice slušnou cenu. Jeho zabarvování mě baví a na rtech působí velice pěkně a přirozeně. Sice docela lepí, ale s touhle vlastností se setkáte i u daleko dražších přípravků. Mému oblíbenému lesku Too Faced Mood Swing Emotionally Activated se nevyrovná, ale Essence Tint it! si u mě taky najde své místo a určitě ho používat budu. Za sebe doporučuji vyzkoušet, za tu cenu se tenhle lesk určitě vyplatí.

 

Přidat komentář