Essence limitka Sun Kissed

Limitka Sun Kissed už je nějaký čas v prodeji, ale teprve teď jsem se dostala k trochu bližšímu prozkoumání. V limitovaných edicích od Essence mě skoro vždy něco zaujme, často už ale podobné přípravky mám a nejsem si tak jistá, zda bych je vůbec upotřebila, takže mě samotnou udivilo, že jsem si z téhle limitky nemohla nechat uniknout rovnou dvě věci. Dnes bych vám ráda ukázala, co jsem si pořídila a jak jsem s tím spokojená a zároveň trochu rozebrala celou limitku.

essence-sun-kissed

Limitovaná edice Sun Kissed je plná přípravků určených na léto, které by vás měly udělat krásnější třeba na dovolené. Z barev limitce vévodí oranžová, tmavě modrá a hnědá, což nejsou úplně moje oblíbené barvy, ale najdete zde i pár zlatých kousků, které už se mi líbí násobně víc.

Tvářenky Sun Kissed

Začala bych od toho, co mě zaujalo nejméně. Tvářenku s pumpičkou doma sice ještě nemám, ale tyhle dva odstíny budou sedět daleko opálenějším slečnám.

essence-sun-kissed-tvarenky

Rozjasňující pudr

Třpytivý pudr obsahuje zlaté pigmenty, které by měly pleť rozzářit a zvýraznit tak opálení. Osobně bych ho používala spíš jen na lícní kosti, nerada se třpytím celá. Vážně uvažuji, že si ho ještě pořídím, protože mi přijde docela pěkný.

essence-sun-kissed-pudr

Barevné balzámy

Stejně jako tvářenky jdou barvy balzámů trochu mimo mě. Hnědá ani oranžová prostě nejsou můj šálek kávy, i když rty budou pravděpodobně zabarvovat jen do lehčího tónu těchto barev.

essence-sun-kissed-rtenky

Laky na nehty

Z odstínů laků si můžete vybrat mezi oranžovým, zlatým, tmavě modrým a hnědým. Zaujal mě asi jen zlatý, ale podobný lak už mám, takže tentokrát u mě limitka v barvách laků úplně nebodovala.

essence-sun-kissed-laky

Spray po opalování

Tenhle spray by měl zdůraznit jemným třpytem vaše opálení. Zatím by u mě neměl využití, ale nevylučuji, že než se vypravím na dovču, ještě si pro něj skočím, protože mě jeho efekt docela zajímá.

fyz

Voděodolné tužky na oči

Voděodolná tužka se u moře určitě hodí, ale opět mě nenadchly barvy. Královská modř je zajímavá, osobně mi ale nesedí a o oranžové bych vůbec neuvažovala.

essence-sun-kissed-tuzky-na-oci

Samoopalovací ubrousky

Jeden ubrousek by měl stačit na jemný náznak opálení obličeje a dekoltu. Zní to zajímavě, ale sama bych se do takových pokusů raději nepouštěla, na to mám příliš velký strach z flekaté pokožky.

Pěnové oční stíny

Stíny mě z limitky potěšily jednoznačně nejvíc a dva z nich jsem si nakonec také odnesla. Trochu mi připomínají Color Tattoo, jsou skvěle pigmentované, výborně drží a hodí se i jako podklad pro další barvy stínů. Pořídila jsem si zlatý a bronzový a musím říct, že jsem s nimi opravdu spokojená. Vyrovnají se i násobně dražším stínům. Určitě se tu s nimi brzy objeví nějaké líčení.

essence-penove-stiny-limitka

essence-sun-kissed-stiny

essence-sun-kissed-stiny-hnede

essence-sun-kissed-stiny-modre

essence-sun-kissed-stiny-zlate

Přidat komentář