Essence limitovaná edice Girls on tour

Konečně jsem se dostala k obhlédnutí nové limitky od Essence Girls on tour. Doufám, že vám nevadí, že o téhle edici píšu, i když už je nějaký čas v prodeji. Většinou si totiž nejdřív limitku jen prohlédnu a pokud mě nic úplně nenadchne (což se stává často), počkám si, až se edice dostane do slev a až pak si nějakou věc pořídím. Alespoň u nás se totiž limitky nikdy úplně nevyprodají a následně se jich drogerie zbavují za opravdu směšné ceny. Tímhle způsobem se stává, že je opravdu jen málo Essence limitek, ze kterých bych něco neměla. Girls on tour je opět jedna z těch edicí, které mě nepřiměly si nějaký přípravek pořídit okamžitě, ale až ji budou doprodávat, na něco bych možná přece jen zálusk měla.

essence-girls-on-tour

Zrcátko s kartáčem

Začala bych tím nejzajímavějším. Hodně se mi zalíbilo kapesní zrcátko a kartáč v jednom. Na první pohled sice balení nepůsobí úplně bytelně, ale na dovolenou je to skvělá věc. Kdybych podobné kombo už neměla, určitě bych vyzkoušela.

kapesni-zrcatko-a-hreben

Paleta stínů

Paleta stínů vypadá na první pohled docela dobře. Upřímně mě ale moc nezaujaly vybrané barvy a postrádala jsem tester, takže bych měla obavy i z pigmentace.

essence-stiny-girls-on-tour

Krémová tvářenka

Barva na tváře a rty se mi docela líbí, odstín se mi nezdá špatný. Podobnou věc už ale mám, takže nejspíš nevyzkouším.

essence-tvarenka

Přívěsek

Foťákový přívesek nevypadá špatně, nijak zvlášť mě ale nezaujal.

privesek-girls-on-tour

Vůně

Voňavkou se mi tedy Essence do vkusu netrefila vůbec. Na léto mi přijde příliš těžká a vůbec mi nevoní. Je to škoda, v některých limitkách byly daleko příjemnější vůně.

essence-vune

Laky

Laky na nehty jsou právě tím důvodem, proč si ráda počkám, až se tahle limitka dostane do slev. Na první pohled totiž sice žádný odstín mít nemusím, na druhou stranu je ale docela ráda zařadím do své sbírky, až půjdou s cenou dolů.

essence-limitka-laky

Jemná a moc hezká růžová

essence-ruzovy-lak

Zelenou zas až tolik nemusím.

essence-zeleny-lak

Výrazná fialová se mi líbí.

essence-lak-limitka

Velmi pěkná korálová.

essence-cerveny-lak

 

2 komentáře

 • Mersmerize 24.7.2013 at 20:22

  Mně se hrozně líbí ta paletka stínů – ty stíny vypadají božsky a essence mě docela překvapila s dobrou kombinací barev, trefili se mi do letního vkusu :))

  Odpovědět

  • karol 24.7.2013 at 23:24

   Děkuju za komentář:) Paletka vypadá na Essenci dost dobře, ale byla bych z ní nadšená spíš na jaře, kdy jsem ulítávala na zelené:))Těším se, že ji tedy třeba uvidím u tebe na blogu přímo v akci:))

   Odpovědět

Přidat komentář