Essence limitovaná edice Hugs and Kisses

Essence essence-hugs-and-kiss

patří mezi jednu z mých nejoblíbenějších značek kosmetiky z drogerie. Moc se mi líbí koncepce jejich přípravků, které jsou většinou o dost zajímavější, než u jiných značek z této cenové kategorie. Už jste tu mohli vidět právě pár takových ne úplně tradičních přípravků jako byl lak na nehty měnící barvu, sada na razítkování, rozpraskaný lak nebo třeba multifunkční pigment. Další z nápadů, který u kosmetiky Essence hodně oceňuji je jejich pravidelná tvorba limitovaných edicí. Limitky prostě miluji a v těch od Essence často najdete opravdu dobré přípravky zpracované na zajímavé téma. Protože v drogeriích brousím každou chvilku, rozhodla jsem se pro vás tyhle limitky alespoň přes testery začít trochu mapovat. Dnes vám tedy přiblížím limitovanou edici Hugs and Kisses a budu jen ráda, pokud vás něco z ní zaujme.

Co limitovaná edice Hugs and Kisses obsahuje

V limitce najdete peeling na rty, tekuté oční linky, lesky na rty, toaletní vodu, laky na nehty, tvářenku a paletu očních stínů. Blíže jsem mohla prozkoumat především laky na nehty a paletu očních stínů, ke které byly testery. Celé téma edice se vztahuje k nadcházejícímu svátku zamilovaných a jedná se tak o velice romantické přípravky v jemných valentinských barvách.

essence-hugs-and-kisses-recenze

Essence Hugs and Kisses laky na nehty

Laky z limitky se mi na první pohled moc líbí. Oceňuji hlavně velmi dobrý nápad umožňující kombinování. K výraznějším podkladovým lakům totiž ladí třpytivé svrchní laky, což bude po jejich použití dohromady podle mého odhadu vypadat na nehtech opravdu pěkně. Zvlášť se mi líbí kombinace tmavě růžového laku s narůžovělým třpytivým svrchním lakem, ale pěkná bude dozajista i zelená a fialová dvojice. Jediné čeho se obávám, je výdrž laků na nehty. U Essence mě totiž právě výdrž většinou úplně nepotěšila.

essence-hugs-and-kisses-laky-na-nehty

 

Essence Hugs and Kisses lesky na rty a tekuté oční linky

Z lesků na rty jsem bohužel viděla pouze obaly, ale podle nich předpokládám, že půjde o hezké odstíny světlé a tmavší růžové. Zvlášť světlá varianta by možná mohla být na denní nošení velmi pěkná a romantická. Lépe nahlédnout jsem již mohla do tekutých očních linek. Jsou ve světlé stříbrné barvě a na první pohled půjde o hodně třpytivé linky. Vypadají pěkně, ale skeptická jsem k výdrži, která nebývá u třpytivých linek zrovna nejlepší, bez báze to asi nepůjde.

essence-hugs-and-kisses-lesky-na-rty-tekute-ocni-linky

Essence Hugs and kisses paleta očních stínů

K paletě očních stínů jsme již našla testery, takže jsem konečně mohla hodnotit trochu blíže. Barvy jsou velice jemné, nejen ve spojitosti s odstíny, ale mají i velice příjemnou sametovou texturu. Na denní nošení budou vypadat hezky, ale ocenila bych, kdyby paleta obsahovala i nějaký trochu výraznější odstín nebo třeba třpytky jako u laků. Pokud máte ráda jemné něžné líčení, určitě vám stíny padnou. U mě by našly využití spíše jen jako podklad v kombinaci s nějakou více pigmentovanou ladící barvou. Větší problém než nevýraznost je určitě výdrž. Stíny byly asi díky své jemné textuře do pár minut úplně pryč a na ruce po nich nezbyla ani stopa, takže opět jedině s bází.

hugs-and-kisses-paleta-ocnich-stinu

Celkové hodnocení limitované edice Hugs and kisses

Nová limitka Hugs and Kisses od Essence je plná velmi něžných a romantických líčidel. Moc se mi líbí nápad s kombinováním laků na nehty, naopak méně mě už zaujaly až příliš jemné stíny. Pokud barvy této limitky odpovídají vašemu stylu, určitě vás potěší příjemnou cenou. Zatím jsem si z téhle edice nic nepořídila, ale uvažuji nad zmíněnou kombinací růžových laků. A jak se tahle limitka líbí vám?

Cena: lesk na rty seženete za 55 Kč, lak za 40 Kč, paletu stínů za 75 Kč, tvářenku za 65 Kč, tekuté linky za 60 Kč a toaletní vodu za 90 Kč.

2 Comments

Přidat komentář