Falešné pihy?!

Zajímalo by mě, zda jste si všimli, že začaly frčet falešné pihy. Alespoň já jsem poslední dobou narazila rovnou na několik videí, v kterých se tenhle nový trend objevil. Dokonce jsem na instagramu zaznamenala speciální nálepky, které vám pihy přímo natisknou. Tak já nevím. Celý život se usilovně snažím pihy zamaskovat a teď zjistím, že si je někdo rovnou tiskne. Zajímavý paradox, nemyslíte? Naprosto to podle mě vystihuje fakt, že každý chce to, co zrovna nemá. Vidíte krásnou zrzku s roztomilým pihatým nosíkem a už kupujete nálepky. Naopak my pihovaté od přírody většinou toužíme po sjednocené pleti a zakrýváme, jak můžeme.

girl-person-human-female

Jak na falešné pihy?

Já si nemůžu pomoct, ale malování falešných pih jde zkrátka naprosto mimo mě. Schválně mi dejte vědět, zda se někomu z vás namalované pihy skutečně líbí, protože já jsem vůči nim asi zaujatá. Nicméně pokud už opravdu chcete vyzkoušet, jak budete vypadat s pihami, doporučuji vyhnout se nálepkám. Ty podle mě vytváří opravdu nepřirozený efekt. Naopak daleko lepší volbou je vzít si teple hnědou tužku na oči a “naťupat” si menší nestejně velké tečky okolo nosu. Případně lze podobně využít i hnědé stíny a pro přirozenější efekt barvu nanést houbičkou.

Líbí se vám pihy, nemáte je, nebo schováváte? Já mám sice radost, že jsem nejspíš konečně přišla do módy 😀 ale stejně zítra vytáhnu make-up a pleť zase pěkně sjednotím 🙂

Přidat komentář