Focení s Kateřina Nováková Photography

Jeden příspěvek o profi focení se tu už objevil a když už jsme tohle téma nakousli, nemůžu se nezmínit o té nejlepší z nejlepších. Fotky prodávají a pokud potřebujete kvalitní snímky pro svou prezentaci, nebo jen potěchu oka, vyplatí se do nich investovat. V dnešním článku bych vám ráda přiblížila focení s úžasnou fotografkou Kateřinou Novákovou.

Styling na focení

Po příchodu do krásného ateliéru jsme se s Kačkou pustily do vybírání modelů na focení. Šatna v ateliéru je snem snad každé ženy, z výběru nádherných šatů a doplňků tu přechází  zrak. Vybrat čtyři výsledné outfity tedy nebylo vůbec snadné. Nakonec se podařilo a doladily se i odpovídající doplňky.

Make-up od Martiny Knížové

O make-up se mi postarala skvělá Martina Knížová, která líčí naprosto fantasticky. Pustila se i do úpravy mých vlasů, na kterých vytvořila velké vlny. Kompletně navlněné vlasy jsme měla snad poprvé v životě a musím říct, že se mi neskutečně líbily.

Focení

Po nalíčení a úpravě vlasů se přešlo k samotnému focení. Nebylo to nic náročného, Kačka vám s pózováním pomůže a vše doladí do detailu. Samotné focení trvalo maximálně dvě hodinky i s převlékáním šatů.

Focení s Kačkou jsem si neuvěřitelně užila. Byl to den jako pro princeznu, plný hýčkání, krásných luxusních šatů, kosmetiky a šperků. Výsledné fotky mluví sami za sebe, mají jedinečný styl a jsou prostě nádherné.

Jak se fotky líbí vám? Znáte Kateřinu Novákovou?

2 Comments

Přidat komentář