Gabriella Salvete pískové laky

Pískové laky Stars od Gabrielly Salvete asi většina z vás zná. Velmi rychle se staly ikonou a nastartovaly zájem o nové druhy laků a další netradiční 3D efekty. Tohle postavení si určitě získaly po právu. Jsou prostě nádherné. Abych se přiznala, docela dlouho jsem jim odolávala. Laků mám opravdu hodně, ale bohužel lakování většinou moc nestíhám, takže se mi doma hromadí a nechtělo se mi zbytečně přidávat něco dalšího do sbírky. Posledně jsem se ale zastavila u regálu Gabrielly Salvete o něco déle. Tak se stalo, že jsem si blíž prohlédla odstíny a bylo mi hned jasné, že bez několika nemůžu být. Dnes bych vám chtěla ukázat svého prvního favorita – 04 Mistero Grey.

gabriella-salvete-piskove-laky

Stars enamel kolekce

Kolekce Stars od Gabrielly Salvete se bezpochyby naprosto vyrovná daleko dražším značkám a v lecčem je dokonce předčí. Odstíny laků jsou skvěle vybrané, snad každý v nich najde alespoň jednoho favorita a nedávno dokonce přibylo několik nových. Pokud jste pískové laky ještě nezkoušela, tak určitě doporučuji začít právě s GS. Pískový efekt není nijak násilný, po nalakování ale drobná zrníčka vystoupí a vy se nebudete moct na nehty vynadívat. Je to zkrátka zase něco trochu jiného a krásného.

gabriella-salvete-laky-stars

Stars lakování

Štěteček laků u Stars kolekce se mi zdá maximálně praktický a lakování jde úplně samo. Lak zasychá bleskově a perfektně drží. Na gelovkách zvládne týden úplně bez úhony a zřejmě by držel i déle. Odlakování není úplně nejsnadnější, ale daleko jednodušší než u třpytivých laků, takže ani není třeba alobal. Za tyhle vlastnosti určitě velká pochvala. Pozorovala jsem je sice jenom na jednom laku, ale dle reakcí jsem už pochytila, že jsou v tomhle ohledu skvělé snad všechny.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Stars Mistero Grey

Při výběru prvního odstínu laku (teď už je asi jasné, že jen u jednoho nezůstanu) jsem měla opravdu dilema. Chtěla jsem spíš třpytivější lak, ale srovnatelně se mi líbilo rovnou několik odstínů. Nakonec jsem uvažovala trochu prakticky a sáhla po šedé Mistero Grey, protože hezký šedý lak hledám už delší dobu. Je to opravdu nádherná měňavá barvička. Kombinace sivé šedé, drobných stříbrných třpytek a lehkého studeného nafialovělého nádechu. Těžko se to popisuje, hodně také závisí na dopadu světla, v každé situaci je ale lak zajímavý a krásný.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Dnes to tedy byla spíš oslavná óda, ale nešlo to jinak. Doporučuji!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Máze zkušenosti se Stars? Jaký je váš oblíbený odstín?

3 Comments

 • Vanessa 29.11.2013 at 08:58

  Já bych si je nejradši koupila všechny, ale vzhledem k jejich ceně by to bylo docela pálka 🙁 😀 Každopádně mám dva – Intense coral a Sapphire a jsou prostě božský!

  Odpovědět

  • karol 29.11.2013 at 18:32

   Přijdou mi vážně nebezpečně návykové 😀 doteď jsem se bez nich v pohodě obešla, ale stačilo vyzkoušet jeden a už bych taky chtěla všechny! Jinak děkuju za tip, zvlášť Intense coral se mi líbí fakt hodně 🙂

   Odpovědět

 • Terka 21.2.2014 at 09:10

  JJJ souhlasim jsou navykove 😀

  Odpovědět

Přidat komentář