Gabriella Salvete nové laky Sugar

Už jste v drogerii potkali nové laky Sugar? Pískové laky jsou stále hodně populární a ty od Gabrielly Salvete se určitě řadí mezi naprosté top na trhu. Není proto divu, že se jejich nabídka u téhle značky stále rozšiřuje a objevují se nové zajímavé inovace. Dneska jsem se konečně dostala k obhlédnutí nových Sugar laků a k napsání článku, který by mohl zlákat každého, kdo se ještě nalákat nenechal.

grabriella-salvete-sugar-laky

Gabriella Salvete Sugar

V nové řadě najdete konkrétně šest laků, které by se měly lišit tím, že jsou v nich přidané drobné světlé tečky. Tím pádem vypadají ve výsledku trochu jako pocukrované. Mě uchválily hlavně tři jemné pastelové laky (zleva) a absolutním favoritem je pro mě světlá levandulová. Krásné jsou ale všechny, stačí si vybrat. Plusem určitě je, že nejde o limitovanou edici, ale v regálech se zabydlí nastálo.

gabriella-salvete-nove-laky

Dalším lákadlem je oblíbená řasenka Diamante v limitovaném kabátku. Její obsah zůstal stejný, ale speciálně pro tuhle edici dostala nový obal s puntíky. Tah to byl asi dobrý, protože u nás byla již naprosto vyprodaná.

laky-na-nehty-sugar-edice

Jak se vám nové laky líbí? Máte svého favorita? Nebo vás víc zaujal nový obal řasenky?

Přidat komentář