Garnier nový BB krém

Garnier to s BB krémem rozhodně nevzdává a připravil si pro nás rovnou inovaci. Nový Miracle Skin Perfector by měl být vylepšením předchozí verze nejznámějšího drogerkového BB krému. Slibuje toho opravdu hodně, mimo jiné 24h hydrataci, sjednocení tónu pleti, rozzáření a zakrytí nedokonalostí. Musím přiznat, že předchozí verze krému si mě moc nezískala, je tahle lepší?

garnier-bb-krem

garnier-miracle-skin-perfector

Garnier BB krém hydratační tónovací péče 5 v 1

Na úvod trochu informací od výrobce. Antioxidační vlastnosti vitaminu C podporují zdravou a zářivou pleť. Minerální pigmenty sjednocují tón pleti, SPF 15 chrání před slunečním zářením. Výsledkem by měla být bleskově bezchybná pleť. Pořídila jsem si odstín výrobku určený pro světlou pokožku.

Musím přiznat, že se mi opravdu líbí vzhled BB krému. Tubička je pěkná a vkusná, za což dávám body nahoru. Příjemná je i samotná lehká vůně krému. Opět mě ale okamžitě vyděsil odstín určený pro světlou pleť. Na světlý odstín máme zřejmě stále ještě s výrobci naprosto rozdílný pohled. Na druhou stranu musím uznat, že se odstín dá docela rozetřít a zapracovat, takže na lehce opálené pokožce vypadá celkem slušně. Na fotce vidíte, že na opálenější ruce se zdá naprosto v pořádku. Přesto pro bledulky ale určitě nebude a už vůbec ne na zimu.

garnier-bb

garnier-hydratacni-tonovaci-pece

Vzhled BB krému na pleti

Krém je spíše hutnější, přesto pokud ho rozetřete, dostanete ve výsledku jen lehce natónovanou pleť. Nedá se mluvit o žádném krytí nedokonalostí. Při navrstvení vám zakryje nějaký ten menší flíček, ale určitě to není nic pro pleť s nedokonalostmi. Na fotce vidíte, že ani mou pleť s drobnými pihami nijak zvlášť nesjednotí. Určitě bude chtít i trochu přepudrovat, je mastnější. Na druhou stranu vypadá pokožka docela hezky. Spolu s mírným opálením je její tón pěkný a vypadáte prakticky nenalíčeně, jen malinko vylepšená. Stejně tak bych pochválila hydratační schopnosti, pleť je skutečně příjemně vyživená. Co mě ale mrzí je výdrž. Při pobytu na sluníčku ze mě BB prakticky teče a vystupuje na povrch, což mi můj make-up v žádném případě nedělá. Raději bych ho tedy nosila v zimě, jenže to zas není možné kvůli odstínu.

garnier-bb-5in1

garnier-bb-svetla-plet

garnier-bb-na-pleti

Cena: 199 Kč

Hodnocení

Z inovovaného BB od Garnieru mám rozporuplný pocit. Kladně bych hodnotila hydratační a pečující schopnost a lehké natónování pleti. Negativně hodnotím odstín, výdrž a hodně slabé krytí.  Rozhodně ale patří mezi top BB krémy z drogerie, které ve většině případů dosahují podstatně horší kvality. Přesto ve srovnání s asijskými BB krémy nebo dražšími variantami stále zaostává. Ve výsledku bych ho hodnotila průměrně, svou cílovou skupinu si najde, já si ho už znovu pořídit neplánuji.

Jak vyhovuje tenhle BB vám?

Přidat komentář