Havlíkova přírodní apotéka – péče o pleť

Přírodní kosmetika je velkým trendem a není se čemu divit. Obsahuje spoustu aktivních látek, které dokáží proniknout hluboko do vrstvy pokožky, hydratovat ji a regenerovat. Najdete v ní mnoho vitamínů, antioxidantů a dalších složek, které jsou vhodné pro citlivou i problematickou pleť. Mezi jednu z nejznámějších českých značek, nabízející produkty rostlinného složení patří Havlíkova přírodní apotéka.

Bylinky, které používá značka při výrobě kosmetiky, jsou pěstovány ve speciálních eko zahradách. Včelí produkty získávají šetrně z úlů, které jsou umístěny v čistém, chemicky nepostiženém prostředí. BIO med obsahuje například jejich máslové mýdlo, krémy na ruce nebo bylinná osvěžující a hydratační voda na pleť. Celý sortiment nabízí vše z péče o tělo, obličej i vlasy.

Ruce hebké jako peříčko

Mezi neznámější produkty patří rozhodně krém nesoucí název Krásné ruce. Obsahuje výživné oleje a extrakty, které hojí i menší rány jako jsou záděry. Bio olej ze slunečnice zanechá kůži hezky hebkou, avšak bez nepříjemného, mastného efektu. Rakytník a meduňka zase poskytnou regenerační a zklidňující účinky, což oceníte v případě, že vás trápí kožní problémy jako například ekzém. Krém na ruce vytvoří ochrannou vrstvu, která chrání po celý den.

Dokonale čistá pleť

Péče o obličej je velmi důležitá, proto dbejte na pravidelné čištění pleti i v případě, že nemáte žádné větší problémy. Havlíkova Apotéka nabízí několik odličovacích vod, které odstraní makeup a vyčistí z pleti veškeré nečistoty. Aby vám zanechala dokonale hebký a krásně vypadající obličej, vybírejte vodu dle typu vaší pleti. Odličovací voda Kapka rosy je šetrná k pokožce. Je tvořena z účinných složek, jako jsou kopřiva a vitamin E.

Krásná paní

Názvy produktů této značky jsou velmi originální a hned podle nich poznáte, na co se zaměřují. Pleťový krém krásná paní chrání pleť a dodává jí elasticitu. I přes vcelku lehkou konzistenci je intenzivně výživný a tím ideální pro sušší pleť. Obsahuje makový a makadamiový olej. Poskytuje také ochranu proti UVB záření a má antiseptické účinky. Používejte jej nejlépe dvakrát denně tak, že malé množství opatrně vklepete do celého obličeje.

Sérum proti stárnutí

Mezi top produkty patří rozhodně také Hraběnčino sérum, které je zaměřeno na zralou pleť. Ulevuje dehydrované pleti, intenzivně ji regeneruje a dodává ztracenou pružnost. Při pravidelném používání omezíte suché šupinky, které dokáží pěkně potrápit v případě, že jste zvyklé používat make-up. Obsahuje avokádový olej, vitamin E  a další účinné složky.

1 Comment

Přidat komentář