Helena Rubinstein řasenka Lash Queen Celebration – recenze

Fandíte dražším řasenkám? Přiznám se, že mně v tomhle ohledu přijde trochu zbytečné si připlácet, protože kvalitnější řasenky z drogerie můžou mít lepší efekt než luxusnější kousky. Ne vždy to ale platí a někdy ani nejde odolat, což rozhodně vystihuje řasenka Lash Queen Celebration od Heleny Rubinstein. Obal je prostě skvělý, takže jsem byla hodně zvědavá, jestli mě stejně uchvátí i obsah.

hr-rasenka

helena-rubinstein-rasenka

 

Lash Queen Celebration

Zlatá kráska toho slibuje opravdu hodně. Asi nejzajímavějším lákadlem jsou drobné částečky pravého zlata a perleť. Tahle kombinace by měla odrážet světlo a dodávat řasám dramatický třpytivý vzhled. Umělé pseudo polymery pak zase slouží k protáhnutí řas do maximální délky, samozřejmostí by měl být i výrazný objem. Řasenka také obsahuje intenzivní černé pigmenty pro co nejvýraznější barvu řas. Je vhodná i pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček.

Lash-Queen-Celebration-helena-rubinstein

 

Obal a kartáček

Na úvod jsou tu dvě věci, které musím pochválit a vyzdvihnout. Obal mě naprosto uchvátil, to je bez debaty. Nemám ráda lacině působící řvavé obaly většiny řasenek z drogerie, ale postavte přede mě tuhle třpytící se nádheru a jdu do kolen. Stejně tak kartáček je vychytaný a perfektně provedený. Je hustý, má zhruba střední velikost, víčko dobře zachytává přebytečnou barvu a celkově se tak s ním pracuje skvěle.

Lash-Queen-Celebration-recenze

Jak je to se zlatem?

Řasenka láká na spoustu vychytávek a schopností. Jako první musím potvrdit, že je opravdu maximálně černá a skutečně mi přijde barva výraznější než u většiny jiných řasenek. Co se týče zlatých částeček – to je trochu rozporuplné. Opravdu je v ní najdete, jenže jsou hodně drobné a uvidíte je většinou pouze v případě, kdy řasenky ve větší vrstvě otřete na papír nebo ruku. Pak trochu toho zlata zahlédnete, ale na řasách prakticky vůbec. Nepovažuji to za nevýhodu, protože bych se nechtěla třpytit jak vánoční stromeček, jenže je také pravda, že to může zklamat někoho, kdo si představoval, že vytěží pořádné zlaté cihly.

helena-rubinstein-rasenka-recenze

Efekt na řasách

V tomhle bodě už není rozporuplné naprosto nic. Řasy jsou po řasence krásné. Dokonale oddělené, zvýrazněné a neslepené. Žádné žmolky, šmouhy, prakticky ani obtisknutí se nekoná. Co mě potěšilo snad úplně nejvíc ( a vůbec jsem to nečekala) bylo lehké natočení řas. Řasy jsou s řasenkou obstojně prodloužené a i objem je slušný. Je sice pravda, že s řasenkami z drogerky můžete dosáhnout i efektu výraznějších řas, jenže je to zase většinou na úkor většího slepení nebo pocitu těžkého nánosu. Je tedy na vás, zda dáváte přednost elegantnímu oddělení, natočení a slušné délce nebo masivnímu vzhledu pořádně nabušených řas.

Cena: kolem 800 Kč

řasenka-helena-rubinstein

Lash-Queen-Celebration-na-rasach

Bude ze mě zlatokopka?

Jednoznačně ano! I když zlato v řasence už nějak víc neřeším (sem tam si blýskne, ale spíš se schovává), její další schopnosti jsou bez debety skvělé. Některé dražší řasenky mě zklamaly, ale troufám si říct, že Lash Queen Celebration za svou cenu stojí. Asi vás neuchvátí, pokud chcete co nejvýraznější řasy. Naopak by mohla zaujmout každého, kdo má rád oddělené, lehké, výrazně černé, natočené a prodloužené brvy. Na očích je neskutečně příjemná a i pro citlivé oči je to výborná volba.

Jak tak koukám, dnes to byla samá chvála. A skutečně zasloužená.

Máte s touto řasenkou zkušenost? Lákají vás dražší řasenky nebo vám přijdou zbytečné?

Přidat komentář