Helena Rubinstein lesk na rty Wanted stellars gloss

Značku Helena Rubinstein mám moc ráda. Bezvadně mi vyhovuje jejich make-up, hodně se mi líbí řasenky  a doufám, že časem vyzkouším i nějaký ten krém. Dnes bych vám chtěla ukázat velmi pěkný lesk na rty Wanted stellars gloss v odstínu 46 cosmetic purple právě od téhle značky.

helena-rubinstein-lesk-na-rty
Obal

Balení lesku se mi moc líbí. Je jednoduché, ale zlatý prvek s iniciály mu dodává elegantní příjemný vzhled. Je to přesně to, co od dražších značek očekávám a lesk bych se určitě nestyděla na veřejnosti vytáhnout. Je také naprosto funkční – zúžení víčka dobře stírá přebytečný lesk, takže po vytažení štětečku na něm zůstává jen potřebné množství.

Štěteček

Štěteček lesku je klasický, lehce prohnutý směrem nahoru. Lesk se s ním aplikuje úplně v pořádku, nic s čím by mohl mít někdo problém.

helena-rubinstein-stellars-lip-glossLesk na rtech

Wanted stellars gloss se pyšní technologií Enhancing Shine Prism, která by měla propůjčit vašim rtům vysoký třpyt. Skutečně musím přiznat, že je opravdu hodně výrazný a třpytky jsou nepřehlédnutelné. Pokud máte ráda třpytivé lesky, určitě se vám bude líbit. V případě, že ale fandíte spíše přirozenějšímu vzhledu rtů, asi nebude nic pro vás. Lesk nelepí, což je určitě velké plus, na rtech je příjemný a skoro ho ani necítíte. Výdrž lesku je taková klasická, tedy se lehce setře, ale samotné třpytky na rtech zůstávají ještě podstatně delší dobu.

lesk-na-rty-helena-rubinstein-trpytkyOdstín 46 cosmetic purple

Odstín lesku se mi opravdu líbí. Je výrazný temně růžový a třpytky v něm jsou téměř fialové. Na první pohled vypadá hodně výrazně, ale když se rozprostře na rtech je už dojem trochu jemnější.

lesk-na-rty-trpytivy

Výhody

  • Zajímavý výrazný odstín
  • Zářivý vzhled rtů
  • Nelepí

Nevýhody

  • Vyšší cena

Cena: kolem 700 Kč

Celkově se mi lesk opravdu líbí. Neřekla bych, že je vhodný úplně na denní nošení, na to mi přijde až trochu moc výrazný. Je to spíš krásný kousek, který vás potěší vždy, když máte chuť sáhnout po něčem pořádně třpytivém a zářivém.

Přidat komentář