Helena Rubinstein make-up Color clone – recenze

Make-up od Heleny Rubinstein Color clone perfect complexion creator je jedním z mých vánočních dárků. Patří do třídy dražších přípravků, takže jsem si na něj musela až do Vánoc počkat, ale určitě se to vyplatilo. Mám poměrně citlivou pleť a při výběru make-upu si tak dávám záležet, aby mi přípravek opravdu vyhovoval a byl šetrný. Stejně tak raději volím lehčí méně krycí make-upy, které s pletí dokonale splynou a vypadají co nejpřirozeněji. Color clone jsem si vybrala kvůli výbornému sjednocení tónu pleti, hezkému odstínu a šetrnosti k pokožce. Dnes bych ho pro vás trochu více rozebrala v následující recenzi.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pro koho se Color clone hodí

Color clone je  lehký krémový make-up s menší krycí schopností. Vlastním světlý odstín 13 Shell, který perfektně padne každé bledulce. Doporučila bych ho pro sušší nebo normální zdravou pleť. Hezky sjednocuje tón pleti a barevné nedokonalosti jako třeba pihy s pletí pěkně spojí, aniž by působily zašedle. Přijde mi také, že slušně hydratuje, rozhodně tedy nevysušuje, takže i zralejší pleť by s ním neměla mít problém. Naopak bych ho nedoporučila pro problematickou pleť s akné, která potřebuje podstatně silnější krycí schopnost make-upu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Cena: Make-up Color clone seženete kolem 1200-1500 Kč, doporučuji ho určitě vyzkoušet v kamenném obchodě, ale koupit až v obchodě internetovém, kde se dostanete k té nižší cenové hranici.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

První dojmy

První dojem z make-upu je zcela v režii krásně provedeného balení. Oblá butylka hezky padne do ruky, působí luxusně a je ozdobou každé sbírky líčidel. Vůni samotného make-upu bych popsala jako neutrálně příjemnou, nemyslím si, že by měla někomu vadit. Konzistence je krémová s velmi hebkou sametovou texturou.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

make-up na pleti působí jemně a hezky

Nanášení Color clone

Nanášení make-upu je klasické a snadné. Pouze si dávejte pozor, abyste víčko otevírala směrem nahoru a neodšroubovávala ho. V lehce nakloněné horizontální poloze poté stlačíte dávkovač a dostatečné množtví make-upu pečlivě rozetřete. Nekonají se žádné mapky a už vůbec ne žmolky. Make-up se rozprostře velice rovnoměrně.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Color clone na pleti

Make-up Color clone působí na pleti opravdu jemně a přirozeně. Pleť hezky sjednotí a dodá jí pěkný odstín. Zvýrazňuje přirozenou krásu pleti, která s ním vypadá velice luxusně. Obdivuhodná je také výdrž. S nanesenou bází a po zafixování pudrem make-up na pleti vydrží v pořádku kolem 8-10 hodin.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

krycí schopnost není úplně nejsilnější, ale ani nijak špatná

Výhody

  • Lehké složení
  • Krásný vzhled na pleti
  • Nevysušování pokožky
  • Výdrž

Nevýhody

  • Menší krycí schopnost
  • Cena

Hodnocení make-upu Color clone

Make-up Color clone je pro mě jedním z vůbec nejlepších make-upů, které jsem měla možnost vyzkoušet. Samozřejmě ale záleží na preferencích každého. Já jsem vždy hledala co nejlehčí make-up, který pleť pouze nenápadně podtrhne a nezatěžuje, což splňuje Color clone dokonale. Přirozeně hezkou pleť dostane na vyšší level, ale s problematickou si určitě neporadí. Na závěr bych doplnila, že je to zatím jediný make-up, díky kterému jsem měla po jeho odlíčení pleť hezčí než před jeho nanesením na začátku dne. Určitě to svědčí o výborné kvalitě složení a nezatěžování pórů. Pro mě tedy jednička s hvězdičkou!

5bodu

3 Comments

Přidat komentář