Huda Beauty kosmetika v Sephoře

Skvělá zpráva pro všechny kosmetické nadšence. Světově oblíbená kosmetika Huda Beauty přichází do České republiky! Od 26. 7.2017 bude Huda Beauty dostupná na ehopu sephora.cz.

Make-up může změnit způsob, jakým ženy vnímají samy sebe. A silné ženy mohou dobýt svět.

Huda Beauty kosmetika

Zakladatelkou značky Huda Beauty je Huda Kattan, jedna z nejznámějších světových blogerek. Její návody jsou na instagramu neuvěřitelně populární a není ani divu. Jsou prostě skvělé. Kosmetika Huda Beauty byla založena v roce 2013 v Dubaji a to co bylo původně vášní, se stalo mezinárodním úspěchem. Ikonické umělé řasy jsou populární napříč světem, nad rozjasňovači a stíny přímo přechází zrak a odstíny rtěnek prostě potřebujete vyzkoušet. Na eshopu Sephory brzy najdete několik vybraných produktů.

Na co se můžete těšit?

 • Tužky na rty ve čtyřech odstínech
 • Tekuté rtěnky s matným efektem
 • 3D rozjasňovače ve dvou paletkách
 • Umělé řasy

Ceny zatím na eshopu nejsou zveřejněné, ale brzy se jistě objeví.

Bohužel paletka stínů, která je královnou make-up videí, ve vybraných produktech zatím není. Nabízený sortiment se ale určitě bude brzy rozšiřovat, takže se necháme překvapit. Já osobně se stoprocentně chystám vyzkoušet umělé řasy, kterými je Huda Beauty proslulá. Zálusk si dělám také na paletku rozjasňovačů. Musím přiznat, že mám hroznou radost, že Huda konečně dorazila i k nám.

Plánujete od Huda Beuty něco vyzkoušet?

 

2 Comments

 • Starry_girl 18.7.2017 at 14:54

  Paletku očních stínů mám a je skvělá, chtěla bych si k ní pořídit i sadu rozjasňovačů a jednu či dvě matné rtěnky 🙂

  Odpovědět

 • Zuzka 24.7.2017 at 14:35

  Já se tedy nemohu dočkat hlavně rtěnek. Jen se obávám, že to dopadne jako v případě too faced a na stránkách budou mít jen málo odstínu a ještě těch nezajímavých…

  Odpovědět

Přidat komentář