Jak koupit asijský BB krém

Asi se většina z nás shodne na tom, že jsou asijské BB krémy násobně kvalitnější než jejich náhražky v drogerii a ani luxusnější značky se jim nedokážou příliš rovnat. Oproti přípravkům, které seženete u nás mají několik nemalých výhod. Většinou mají velmi dobré pečující a hydratační vlastnosti, pyšní se ale i slušným krytím a navíc jsou jejich odstíny velice světlé, takže padnou i bledulkám. Je tedy jasné, že by hodně z nás tyhle přípravky rádo vyzkoušelo. Jak je ale sehnat? Nedávno jsem si dva nové BB krémy pořídila, takže mě napadlo vám svoje poznatky s nakupováním předat.

Asijské BB krémy v českých eshopech

Zatím jsem skutečně nenarazila na internetový obchod, který by BB krémy nabízel za slušnou cenu. Naprosto upřímně je třeba říct, že je to předražené až hrůza. Na druhou stranu ale spousta lidí služeb eshopů využívá. Je fakt, že přípravek k vám doputuje velice rychle a pokud neumíte anglicky, je to pro vás podstatně jednodušší. Navíc víte jistě, že BB krém není padělek.

Asijské BB krémy na ebay

Ebay je zaručeně nejlepší cestou jak přípravek sehnat co nejlevněji. Hodně lidí se ale nakupování bojí. Je třeba říct, že jde často jen o mystifikace. Ráda bych tedy shrnula, jak to ve skutečnosti s těmi nejobávanějšími nepříjemnostmi je.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Rychlost prodeje

Zatím všechny krémy, které jsem si objednávala přišly do 10 dní. U těch které tu vidíte to bylo myslím u prvního 8 a u druhého 9 dní. Samozřejmě je to pomalejší, ale je to o tolik? Neřekla bych.

Clo a DPH

Největší hrůzu z objednávání přes ebay budí určitě clo a DPH. Přitom jde o naprosto neoprávněné obavy. DPH budete platit, pokud objednáte za více jak 22 € , clo až za více než 150 € . Kolem 500 Kč tedy ještě můžete nakupovat naprosto v klidu, což vám stačí na 2-3 BB krémy. V případě že chcete udělat větší objednávku můžete pro svůj klid objednat každý krém od jiného prodejce a opět nemáte vůbec žádný problém.

Ztráta BB krému na cestě

Opět obava, která nemá úplně reálný základ. Ztratit se něco při posílání může, i když to posíláte z jedné vesnice do druhé. To se prostě stává. Samozřejmě tady je pravděpodobnost možná trochu vyšší, ale máte jistotu, že svoje peníze dostanete zpět. Prodejce vám peníze pošle, protože jinak by mohl mít velký problém s Paypalem a za to mu váš krém prostě nestojí. Dokládají to i vzkazy přiložené do balíčku. Prodejci v nich žádají, abyste se při jakémkoliv problému nejdříve obrátili na ně, případně při spokojenosti připsali pozitivní feedback.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Poškození BB krému při přepravě

I tady platí, že se vám krém může lehce poškodit i při přepravě přes ČR. Výrobci proto krémy chrání docela slušnými bublinkovými obaly. Přesto na tenkých krabičkách obou krémů jisté poškození bylo. Pro mě to není žádný problém, stejně krabičky vyhazuji, u dárku by to ale už mohlo být nepříjemnější. Přesto pokud by bylo poškození výraznější, opět můžete reklamovat a dozajista bude vaše snaha úspěšná.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jak se vyhnout padělkům BB krémů

Padělky BB krémů se sice podle vyjádření výrobců zvládá dostat pod kontrolu, přesto je ale lepší neriskovat. Padělku se nejlépe vyhnete tak, že BB koupíte od spolehlivého prodejce s pozitivním feedbackem. Pozitivní hodnocení prodejce by určitě mělo výrazně převyšovat negativní nebo neutrální hodnocení. Pro jistotu vám sem přidám odkazy na prodejce, s kterými jsme byla spokojená.

Snažila jsem se shrnout vše podstatné, co by vám mohlo nákup BB osvětlit. Určitě mi napište, jestli se vám zdá, že jsem na něco zapomněla, ale budu ráda i za doporučení dalších spolehlivých prodejců.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A ještě doplňující informace- samozřejmě se můžete těšit na recenzi obou krémů a napadlo mě, že by nebylo špatné udělat o BB soutěž:)

 

1 Comment

Přidat komentář