Jak na barevné ombre nehty

V létě výrazné barvy na nehtech obzvlášť frčí. In jsou pastelové odstíny, zářivé neonky i divoce barevné nail arty. Přiznám se, že nejsem úplně zastánkyní hodně barevných crazy nehtů. Přesto i mě občas popadne nálada na nějaké hokusy pokusy a pak vznikají divočiny jako právě tyhle nehty. Evokují mi polehávání v tropech s barevným naaranžovaným koktejlem a průzračnou barvu moře při kýčovitě malebném západu slunce. Vyhrála jsem si na nich opět s neonkami od Dermacolu.

Použité produkty

Tentokrát jsem k nanesení laku použila houbičku na make-up, abych vytvořila ombre nehty s postupným barevným přechodem. Myslím, že nakonec se díky téhle technice celkem vydařilo stvořit nehty připomínající zářivou duhu. Jako základ jsem použila bílý lak Maybelline Colorama. Hlavní laky pak byly právě neonky od  Dermacolu a to konkrétně  Neon Kiwi (zelený), Neon Orange (oranžový) a Neon Navy (modrý). Pro zafixování jsem na závěr použila Essence Top coat. K odstranění přebytku laku z kůžiček jsem potřebovala odlakovač a vatové tyčinky.

lakovani-houbicka

ombre-nehty

Hotové nehty

Ve výsledku se mi nehty docela zalíbily. Ne že bych je plánovala nosit pravidelně, ale na dovolenou k moři nebo prostě jen někam k vodě, proč ne.

Líbí se vám bláznivě barevné nehty nebo na tohle moc nejste?

1 Comment

Přidat komentář