Jak na třpytivou francouzskou manikúru – foto-návod

Francouzská manikúra je klasikou, která nikdy nezestárne. Nosí se v nejrůznějších provedeních a vždy působí slušivě a elegantně. Není to už ale tak trochu nuda bez kreativity? Dnes si ukážeme, jak francouzskou manikúru úplně jednoduše oživit s pomocí třpytivého barevného laku.

Příprava

Určitě budete potřebovat třpytivý lak, ideálně s úzkým zdobícím štětečkem, aby se vám s ním dobře pracovalo. Já jsem použila Essence Nail art Freestyle and tip painter v odstínu 13 Marry berry. Je to tmavší fialová s jemnými třpytkami. Především má ale lak úzký štěteček, takže se s ním okraje nehtů vykreslují velmi dobře.

Pokud nemáte lak se zdobícím štětečkem, připravte si izolepu nebo šablony na francouzskou manikúru, aby byly konce nehtů přesně ohraničené.

Připravte si také podkladový a povrchový lak.

Postup

Celou aplikaci začněte podkladovým lakem a trpělivě vyčkejte až do jeho naprostého zaschnutí laku.

 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V tomhle kroku je možné postupovat třemi způsoby – s izolepou, šablonami nebo lakem se zdobícím štětečkem. Pokud použijete izolepu, nastříhejte ji na malé čtverečky. Kousky lepenky pak lepte přes lůžku a prostředek nehtů tak, aby pouze špičky nehtů zůstaly nezakryté. V případě, že chcete, aby byly třpytivé konce mírně do obloučku, nalepte na nehty šablony na francouzskou manikůru. Protože já už klasickou bílou francii mám, použila jsem lak s úzkým štětečkem a pouze jím vymalovala již definovaný tvar.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ať už tedy použijete lepenku, šablony nebo zdobící lak, dejte si vždy záležet, aby byly špičky všech nehtů pečlivě vymalované třpytivým lakem. 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ozdobené nehty na závěr zafixujte povrchovým lakem.

 OLYMPUS DIGITAL CAMERA


A je hotovo!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nosíte občas francouzskou manikúru? Používáte třpytivé laky?

 

 

Přidat komentář