Jak na mašličku na nehtech – návod

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dnes mám pro vás ještě jeden drobný tip na ozvláštnění nehtů mašličkou. Je to na pár týdnů asi poslední nehtový návod, protože jsem si nechala aktuálně sundat gelové nehty. Jeden nehet se mi totiž bolestivě napraskl, takže mě to přimělo nechat nehtíky zase chvíli odpočinout a ozdravit se. Původně jsem sem mašličku ani nechtěla dávat, přijde mi hodně triviální, ale pak jsem si řekla, že když už ji mám nafocenou, neochudím vás o ni a třeba to někoho inspiruje k vytvoření tohoto jednoduchého motivu.

Co budete potřebovat

Obyčejná mašlička, kterou jsem vám dnes chtěla ukázat, je opravdu velice jednoduchá a nic zvláštního k ní není třeba. Určitě si připravte barevný lak. Dále budete potřebovat něco na vytvoření tečky uprostřed mašličky, k tomu se vám bude hodit třeba kulatá špendlíková hlavička. Na dokreslení mašličky je pak třeba nějaký předmět s úzkým hrotem (třeba ořezaná obyčejná tužka). Já jsem použila svůj oblíbený Essence Nail art duo stylist. Kulatou stranou jsem vytvořila právě tečku a úzkým hrotem na druhé straně mašličku dokreslila. Lak, kterým jsem mašličku kreslila, je Malaga Wine od OPI.

Postup vytvoření mašličky

Nejdříve jsem namočila kulatou hlavičku Essence Nail art duo stylist do červeného laku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Poté jsme uprostřed nehtu vytvořila tečku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Následně jsem do laku namočila druhou užší stranu nástroje a dokreslila k tečce z každé strany trojúhelníček, čímž vznikla mašlička.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ostatní prsty můžete nalakovat stejným lakem, kterým jste vykreslila mašličku. Já na ně použila jen bezbarvý lak pro lesk.

4 Comments

Přidat komentář