Jak na mokrý look

Rozverné a sexy vlasy, které vypadají jako byste se zrovna vynořila z mořských hlubin, jsou rozhodně hitem tohoto léta.

Jejich příprava není nijak těžká, jen si musíte najít způsob, který vám vyhovuje a vaše vlasy v něm vypadají přitažlivě nespoutané. Efekt mokrých vlasů už není vyhrazen pouze pro modelky v plavkách a Bond girls. Z přehlídkových mol se pomalu dostává i do ulic a není důvod, proč by tato úprava neměla slušet i vám.

Co dělá mokrý look tak skvělým?

Této úpravě vlasů se rozhodně nedá upřít, že je velice sexy a pokud se vlasy tímto způsobem naučíte nosit, zjistíte, že je příprava snadná a rychlá. Tím, že jsou vlasy obalené gelem, se můžete zbavit veškerého krepatění. Dnešní gely a pěny jsou navíc velice lehounké a vlasům dodají hezký lesk. Tento styling dokáže také velice dobře zakrýt nepříjemné odrosty, stačí si jen upravené vlasy stáhnout dozadu a nikdo si tmavé linie pěšinky nevšimne.

Plážový mokrý look

Pokud chcete na pláži opravdu zazářit, nevrhejte se do mořských vln bez perfektně upravených vlasů. Základem pro tuto úpravu je namočit si prameny vlasů ještě před tím, než se do slané vody ponoříte. Tento trik také zabrání, aby vám mořská voda vlasy vysušila. Jakmile jsou vlasy jednou mokré, pokryjte je štědře gelem, nastříkejte sprejem na vlasy s ochranou proti UV a stáhněte je do těsného drdolu. Pro ještě více rozcuchaný vzhled můžete místo gelu použít beach sprej.

Alterna Seasilk Caviar Hydratační olejový gel, vytvoří ideální plážový vzhled vlasů, ochrání kadeře před slanou vodou a dodá oslňující lesk.

Cena: 895

Kérastase Huile Lactée Olej chránící před sluncem, vlasy ochrání před negativním působením slunečních paprsků, pomůže udržet stálou barvu vlasů a zabránit jejich vysušení.

Cena: 635

Mokrý look na večírek

Tato úprava je skvělou volbou, pokud se chcete stát středem pozornosti na večírku. Look naplánujte večer předtím, než vyrazíte. Poté, co aplikujete pěnu do vlhkých vlasů, zamotejte kolem hlavy několik pramenů a z každého z nich vytvořte malý drdol. Ten sepněte pinetkou, aby vám vlasy nevyklouzly. Ráno drdoly rozmotejte a prsty upravte vlny. Prameny kolem hlavy můžete ještě vylepšit natočením na kónickou kulmu. Při natáčení držte kulmu vertikálně, tento způsob dodá vlnám ten srávný ležérní vzhled.

Remington Ci95 Kónická kulma, tato kulma vám pomůže vytvořit kolem obličeje rozverné a přitom profesionální vlny, které dodají mokrému vzhledu vlasů elegantní šmrnc.

Cena: 800

Redken Full Frame 07 Pěna pro objem, příjemná pěna, díky které nebudou vlhce vypadající vlnky působit zplihle, ale naopak hustě a nespoutaně.

Cena: 530

Mokrý look v kanceláři

Mokrý look je na kancelář až trochu příliš sexy, proto je třeba zmírnit efekt ležérním drdolem, nebo ozdobně sepnutými vlasy na jedno rameno. Do vlhkých vlasů naneste pěnu, zamotejte do volného drdolu a postříkejte sprejem pro lesk. Pro konečnou úpravu doplňte vzhled elegantní čelenkou, nebo dekorativními sponkami.

Sebastian Mousse Forte Silně držící pěna, tato voňavá pěna vykouzlí vlnitou hřívu, která bude působit sexy a přitom spořádaně.

Cena: 790

Tigi Power Trip Fixační gel, silně držící gel vlasy zafixuje na svém místě, použijte ho před spoutáním vlasů ozdobnou sponou, nebo před vytvořením ležérního drdolu.

Cena: 400

Přidat komentář