Jak na oční linku?

Jedno z nejjednodušších a zároveň nejvíc efektivních líčení, ve kterém vypadá skvěle naprosto každá žena, je rozhodně oční linka. Ať už je jemná nebo naopak velmi výrazná, sluší opravdu každému.

Rady a tipy

Jak na linku u malých očí? Protáhněte ji výrazně do strany, docílíte tak optického zvětšení. Trápí vás spadené horní víčko? Nesnažte se linku vést zbytečně moc nahoru, naopak ji udržujte v rovině, jedině tak půjde vidět a co nejvíce vašim očím zalichotí.

Vědět, jaký styl a tvar linky vám sluší, je základ. Stejně důležité je však to, jaký produkt zvolíte. Je velký rozdíl v konzistenci. Pokud patříte mezi mladé ročníky, bude se vám linka tvořit snadno téměř s jakýmkoliv produktem. Jestliže je vaše víčko starší, kůže může být už lehce povolená. V tomto případě je vhodnější tekutá konzistence a měkký hrot. Zvolíte-li produkt s tvrdou špičkou, bude vám na oku nepříjemně přeskakovat a vy budete muset linku neustále opravovat. Ideální je proto fix nebo linky se štětečkem.

I na pigmentaci záleží. Pokud barva není dostatečně sytá, nebude linka vypadat hezky. Vysoká pigmentace zaručí perfektní vzhled v již jedné vrstvě. Patříte-li mezi milovníky tmavě černých linek nebo byste chtěli takové vyzkoušet, sáhněte po značce Dermacol. I přes nízkou cenu nabízí vysokou kvalitu. V řadě Sensation najdete hned několik různých variant, od černého fixu, přes tužky až po gelové oční linky.

Návod, jak na oční linku

Stejně oblíbené a ne méně pohodlné na aplikaci jsou tekuté oční linky Estyle Dipliner. Hrot je pevnější, s lehce ohebnou špičkou. Barva je dokonale černá a aplikace snadná a rychlá. Také výdrž stojí za to. Linky zvládnou i menší vodní hrátky. Na jejich odlíčení použijte dvoufázový odličovač obsahující olejový základ.

Pokud se chcete odvázat a vyzkoušet více barev, podívejte se na nabídku značky Nyx Cosmetics. Najdete u nich takové barvy, jako jsou fialová, zelená, růžová nebo dokonce žlutá. Vyzkoušet si takhle barevné linky je zábava a příjemné zpestření ke každému líčení.

Oční linka a líčení

Přidat komentář