Jak na povadlý dekolt

Povadlý dekolt je strašákem mnohých žen. Někdy přijde věkem, ale v některých případech za problémem stojí genetika. Ať už vás tedy trápí vějířky ve výstřihu, nebo zašedlá a unavená pleť dekoltu, podívejte se na tipy, které vám pomůžou s tímto s povadajícím dekoltem bojovat.

jak-na-povadly-dekolt

Zdroj

Prokrvujte

Zabránit vzniku tohoto problému, nebo alespoň zlepšit stávající stav, může dobré prokrvování pokožky. Dvakrát denně  si tedy dopřejte ozdravnou sprchu, při které budete postižené místo vystavovat střídavému proudu studené a teplé vody.

Cvičte

Naučte se jednoduchý cvik, který zpevňuje prsní svaly a tím i vypíná dekolt. Postavte se a narovnejte záda. Dlaněmi od sebe před hrudníkem zatlačte tak, aby lokty ukazovaly směrem ven. Po 10 vteřinách uvolněte. Pokud chcete efekt cvičení ještě znásobit, pořiďte si lehké činky.

Vybírejte správné podprsenky

Poraďte se s odbornicí také ve výběru podprsenky. K sexy dekoltu samozřejmě patří i padnoucí podprsenka. Mnoho žen vybírá stále dokola špatnou velikost a taková podprsenka může napáchat značné škody i na dekoltu. Pokud vám dělá problém špatné držení těla, nebo nosíte na hrudi větší objem, je možné, že je to příčina, proč se vám kůže dekoltu krabatí.

Tip: Zkuste Instant Lift bra, což je inovační pás, který zlepšuje držení těla, může fungovat i jako podprsenka, která vypne prsa, nebo vám poslouží právě pro lepší oporu objemnějšího hrudníku.

Nezapomeňte na zdravý životní styl

Samozřejmě je třeba dodržovat dobrý pitný režim, který je pro hezkou a vypnutou pokožku dekoltu opravdu nutný. Vyhněte se také solárku, které váš problém jen umocní. Na přímé sluníčko nechoďte bez přípravku minimálně SPF 15.

Peeling dekoltu

Peeling je pro pleť velmi důležitý. Dokáže odstranit odumřelé buňky a tím nastartuje mikrocirkulaci pokožky. Pěstící produkty do pleti ošetřené peelingem lépe pronikají. Nezapomeňte proto před aplikací pečujícího séra ani na peeling dekoltu.

Péče proti povadání a vráskám dekoltu

Přípravků, které slibují vypnutí dekoltu je velké množství, vybírat byste měla produkty mastnější, s oleji a pečujícími složkami. Aplikaci krému vždy spojte s jemnou masáží dekoltu, dlaněmi sjíždějte z ramen, až do údolí prsů a jemně pleť masírujte.

Zazařte

Nezaměřujte se jen na maskování svých problémů. Pokud o dekolt pravidelně pečujete, ukažte, že se nemáte za co stydět a vyjděte s bronzovou a třpytivou pletí.

Tip: Lancome Star Star Bronzer, tento bronzující štětec uvolňuje čisté minerální okry, které pleť přirozeně zkrášlují a dodávají skvělý lesk. Pleť bude působit přirozeně zářivá a krásná. Zkuste zahalit svá ramena a dekolt lehkým mystickým třpytem.

Procedury vypínající dekolt

Pokud máte větší problém s vráskami a povadlou pokožkou dekoltu, mohou vám pomoci speciální procedury, které stimulují tvorbu kolagenních vláken a tak napomáhají vypnutí pleti.

Dermaroller

Z procedur, které pomáhají k hezkému dekoltu, je poměrně efektní dermaroller, který využívá 1 mm dlouhé jehličky k narušení kůže a následně tak nastartuje tvorbu kolegenních vláken, které vypnou dekolt.

Cena: 1200

Frakční laser

Zkusit můžete i frakční laser. Také slouží k obnovení kolagenních vláken. Na rozdíl od dermarolleru se ale nemusíte bát jehliček, kůže se vám v průběhu pár dní jen mírně oloupe. Má opravdu dobrou účinnost.

Cena: 4000

Radiofrekvence

Dobrý efekt má také radiofrekvenční ošetření. Zkuste například pracoviště, kde používají přístroj Accent. Kolagenní vlákna stimuluje přívalem tepla, zpevňuje kontury, zvyšuje mikrocirkulaci a pomáhá se zlepšením elasticity pokožky.

Cena: 1500

2 komentáře

Přidat komentář