Jak na umělé řasy – kde je koupit

Umělé řasy umí rozzářit váš pohled, vykouzlit smyslné kočičí oči, i okouzlit nejednoho muže na party. Jak ale docílit toho správného efektu při kterém přítomným pánům padá čelist, vzduch se při vašem mrknutí zachvěje a vše drží na svém místě? Projdeme si pár nejdůležitějších aspektů – správný výběr řas a lepidla.

umele-rasy

Zdroj

Nalepovací řasy

Správná aplikace klasických nalepovacích řas je skutečným uměním a vyžaduje značnou praxi. Pokud se vám to ovšem podaří, můžete si být jistá úspěchem na každé party i v očích pánů.  Pečlivě nalepené řasy vydrží bez obtíží celý den, a pokud je to nutné, nemusíte se bát, že by se odlepily ani v noci. Celý proces jen vyžaduje trochu cviku.

Důležité je uvědomit si, že nalepovací řasy mají opravdu výrazný efekt a není proto nutné sahat po obrovských kartáčích.  Aby nebylo na první pohled patrné, že vaše brvy nesou stopy přilepšení, je vhodné sáhnout po řidších a kratších řadách umělých řas. Je možné pořídit si i trsíčky, které se aplikují do vnějšího koutku. Bohužel jejich správné usazení je možná ještě obtížnější než u klasického rámce a díky tomu, že jsou usazeny jen na tenké stopce, lehce vypadávají.

Kde nalepovací řasy koupit?

Ať už si tedy vyberete trsíčky, nebo klasické řasy, je důležité se rozmyslet, co od nich očekáváte a kolik si můžete dovolit za ně utratit. V drogerii (DM, Rossman) pořídíte řasy cca za 100 Kč, jejich výhodou je poměrně velká pevnost, díky které můžete řasy použít i víckrát po sobě, horší už je ale výběr velikostí, který bývá přebraný a řasy přece jenom působí hodně uměle. Pokud volíte tuto levnější cestu, zkuste je po nalepení několikrát přejet klasickou nevoděodolnou řasenkou, působí pak daleko přirozeněji. Další možností jsou dražší parfumerie (Sephora, Marionaud) zde se řasy pohybují od 300 do 500 Kč. Pyšní se tím, že díky snadnému odlepování neničí vaše vlastní řasy a působí naprosto přirozeně, a dokonce i ve formě pestrých designových řas nikdy nevypadají lacině.  Pro první nákup je vhodné zajít například do Danglau, Inglotu, kde najdete levnější i propracovanější modely umělých řas a budete je tak moci na místě srovnat. Zkusit můžete také internet, kde seženete i hodně kvalitní řasy jako jsou třeba ty Ardell za slušné ceny.

Správné lepidlo

Dalším podstatným bodem je výběr správného. K dražším řasám dostanete malé lepidlo na jedno použití již v balení, ale přesto je lepší pořídit si i jedno větší pro případ, že se vám na první pokus vše správně nepovede. Tyto malá lepidýlka patří k těm lepším na trhu, přesto jsou spíše sušší a snadněji se tak odlepují. Celkem slušné je na první pohled obyčejné lepidlo z DM drogerie za cca (90Kč). Je černé, takže je třeba doplnit ho linkami, zasychá sice pomaleji, ale slušně drží. Velmi dobré je také Duo Adhesive (cca 300 Kč MAC), které je průhledné a rychle zasychá.

Přidat komentář