Jak se nalíčit do vody – přehled přípravků

Pro hezké a kreativní líčení není léto zrovna nejpříznivější doba. Řasenka a make-up se v teplém počasí můžou rozpíjet a stíny na očích většinou také dlouho nevydrží. Jak se tedy nalíčit, zvlášť pokud máte v plánu koupání? Podívejte se na kvalitní přípravky, u nichž si můžete být odolností jistá.

Před koupáním, na kterém chcete udělat v hezkém líčení dojem, nezapomeňte všechny přípravky, které si koupíte, vyzkoušet v klidu a pohodlí domova. Mohlo by se totiž stát, že jejich voděodolnost není tak skvělá, jak výrobci slibují a je určitě lepší, zjistit takovou věc ještě dříve než v bazénu. S líčením do vody to nepřehánějte, vyberte si, zda nalíčíte pouze oči, nebo se zaměříte na rty. Přílišné zmalování a mírné rozpití přípravků totiž může působit ve vodě až směšně. Buďte proto opatrná a dobře zvažte, co a jak zvýrazníte.

Rtěnka

Nee Voděodolná rtěnka, rtěnka s hezkou texturou rtům dodá přirozený sexy odstín. Ke rtům naprosto přilne a vydrží tak třeba i celodenní potápění.

Cena: 400

Lesk na rty

Nee Voděodolný lesk na rty, šťavnatý lesk s třpytivými částečkami je do vody jako stvořený. Rtům dodá kouzelný jemný nádech. Textura ale není až tak přilnavá jako u rtěnky, takže je třeba čas od času nanést novou vrstvu.

Cena: 400

Řasenka

Lancome l´extreme 01 black voděodolná řasenka, tato luxusní řasenka se spolehlivě neobtiskne na víčka ani po potopení do vody. Řasy kvalitně prodlouží a oddělí. Oči vydrží zvýrazněné i po dni v bazénu.

Stíny

Dermacol Moon Touch Mousse Eye Shadow, voděodolné stíny v hezkých metalických barvách vaše oči přirozeně rozzáří. Dovádění ve vodě vydrží, ale při delším potápění se již většina stínů smyje. Pěnová textura je příjemná a nemá tendenci se slévat v záhybech oka.

Make-up

SynCare Soft Touch Make-up, příjemný krycí a voděodolný make-up zakryje nedokonalosti, aniž by někdo poznal, že ho máte na sobě. K pleti přilne a chrání i před UV zářením. Můžete si být jistá dlouhodobou stálostí a snadným nanášením.

Linky

Dermacol Waterproof Eyeliner, měkká voděodolná  tužka s obsahem éterického oleje se snadno aplikuje a dlouho vydrží i ve vodě. Má jemnou, krémovou konzistenci a vysoký stupeň krytí. V kombinaci s řasenkou udělá řasy hustší.

 

Přidat komentář