Jak se připravit na party

Chcete být na party oslňující a váháte, jak se připravit? Na tom není nic složitého. Make-up umí zázraky, stačí pár jednoduchých kroků a výsledný dojem se může násobně zlepšit.  Prohlédněte si manuál údržby před party a vydejte se na večírek klidná a sebevědomá.

party-makeup

Perfektní pleť

Aby byla vaše pleť na večírku zářivá, nezapomeňte na pečující kosmetiku, která ji připraví na dlouhý večer. Začněte důkladným vyčištěním pleťovou vodou. Pro lepší výdrž kosmetiky aplikujte podkladovou bázi a naneste svůj oblíbený make-up.  Nezapomeňte na přepudrování, abyste se v umělém osvětlení příliš neleskla. Můžete si dovolit i výraznější vykonturování bronzerem a určitě nezapomeňte na slušivou modelaci světlem pomocí rozjasňovače na lícní kosti.

Oslnivá pokožka těla

Při přípravách nezapomeňte ani na pokožku těla. Vsaďte na přípravky s jemným třpytem a hezkou vůní , které k vám přitáhnou všechny pohledy. Do dekoltu můžete nanést třpytivý rojasňující pudr nebo sáhnout rovnou po pudru v rozprašovači na celé tělo. Pokud vás trápí nějaké nedokonalosti na pokožce, tohle je ta správná příležitost vyzkoušet tělový make-up. V případě, že se chystáte odhalit nohy, podívejte se i po nějakém make-upu určeném právě na ně. Je to bezpečnější cesta než samoopalovací krémy s pěkným výsledkem. Samozřejmě nezapomeňte na lehký dotek vašeho oblíbeného parfému a nezbytný deodorant.

Výrazné oči

Kdy jindy si můžete dovolit výrazný make-up očí než právě na party. Oční stíny můžou být pro tentokrát dramatičtější, s temnějšími barvami, ale jejich přechody by měly být vždy jemné a nijak násilné. Nebojte se ani umělých řas, můžete aplikovat alespoň trsy do vnějších koutků, pohled bude hned diametrálně výraznější. Nebojte se rozjasnit oblast pod obočím a vnitřní koutky světlým stínem. Celé dílo by pak mělo rámovat úhledné (případně dokreslené) obočí.

Nespoutané vlasy

Nemusíte vymýšlet složité účesy, důležité je, aby byly vlasy lesklé, nadýchané a působily zdravě. Pokud máte chuť jim věnovat péči, zkuste je vyžehlit nebo naopak konce lehce natočit kulmou. Můžete vyzkoušet i nejrůznější spreje s třpytkami nebo zajímavé vychytávky jako je třeba parfém do vlasů.

Okouzlující Rty

Při výběru rtěnky se orientujte podle již namalovaných očí. Pokud jste volila výraznější make-up, držte se spíš přirozenějších odstínů. V případě, že máte na očích jen řasenku, strhněte pozornost na rty a nebojte se ani tmavých rtěnek jako je třešňová nebo vínová.

Jak se připravujete na party vy?

Přidat komentář