Jak se zbavit podbradku

Trápí vás nehezká, povislá nebo špíčky obalená brada? Rozhodně v tom nejste sama. Se svým podbradkem je nespokojeno stále více žen. Pročtěte si naše tipy zaměřené na tuto problematickou oblast a uvidíte, že nic není ztraceno.

Obličejová gymnastika na povislou bradu a krk

Na obličejovou gymnastiku se často úplně zapomíná a přitom je velmi důležitá. Mnohé nehezké rysy jsou způsobené právě nedůsledným protahováním obličejových svalů. Na povislou kůži brady a povadlé kontury jsou tyto cviky přímo perfektní.

1)Pohodlně se posaďte a zlehka zakloňte hlavu a trochu ji vysuňte směrem vzhůru, až ucítíte na krku mírné tahání napjatých svalů.

2)Široce se usmějte, koutky ať vám směřují jak nejvýše je to možné a spojte toto cvičení se zatažením krčních svalů.

3)Opřete se lokty o stůl, hlavu si dejte do dlaní, jemně našpulte rty a poté pokračujte v našpulování, dokud neucítíte napětí v horní oblasti krku.

4)Vysuňte spodní čelist, jak nejvíce to jde a poté jí vraťte na původní místo. Několikrát opakujte.

5) Opřete si lokty o stůl, dejte si pěst pod podbradek a současně tlačte pěstí proti podbradku a podbradkem proti pěsti. Svaly se posílí.

Tyto cviky procvičujte kdykoliv budete mít volnou chvilku a brzy uvidíte výsledky ve formě zpevnění povislé kůže.

Dopřejte si preventivní masáž brady

Pro vyhlazení a zpevnění kontur je vhodné provádět každé ráno a večer jednoduchou masáž.

1)Natřete podbradek mastným krémem, aby vám po něm ruce lépe klouzaly. Poté masírujte současně oběma palci od brady směrem k uším.

2)Poté začněte celou oblast hladit ve stejném směru, tedy od brady k uším, hřbety rukou.

Pokud se budete o tyto partie každý den takto starat, po času ucítíte rozdíl. Rozproudí se lymfatické uzliny a pokožka se začne vypínat.

Tip: Na problematický podbradek zabírá i spaní bez polštáře. Sice trochu nepohodlné, ale přirozeně a ve spánku si vypnete kontury.

Zpevňující gely a krémy pro vypnutí podbradku

Na zpevnění a vypnutí podbradku pomáhají i některé zpevňující krémy.

Ryor sérum na podbradek– hezky zpevňuje, ale úbytek centimetrů nečekejte

Cena: 180

Nuskin Body Shaping ageloc– tento gel zpevňuje podbradek o něco lépe než Ryor, ale ani s ním se druhé brady nezbavíte

Cena: 1500

 

Strojky na zpevnění podbradku

Strojky pracují na principu posílení a zátěže vašich krčních svalů spojené s příjemnou masáží. Strojky splní to, co slibují. Krk a podbradek budou skutečně vyhlazenější a pevnější, ale nemají větší efekt než vlastní obličejová gymnastika. Plus je, že se dají sehnat za příznivou cenu. Pokud se vám cvičit nechce, strojek vám určitě pomůže.

Sáhnout můžete například po Neckline Slimmer

Cena: dají se sehnat od 150

 

Radiofrekvence na druhou bradu

Tato metoda pomáhá na vypnutí pokožky a dokáže ubrat i cenné centimetry. Pokud tedy máte menší dvojitou bradu, na kterou obličejová gymnastika nestačí, zkuste tuto metodu. Radiofrekvenční vlny si s tukovými buňkami umí poradit. Nepočítejte s masivním úbytkem, ale i kdyby vám metoda pomohla z podbradku ubrat pouze centimetr, bude to na tomto místě velká pozitivní změna. Je to nejlepší metoda na vypnutí povadlého podbradku.

Cena: do 1500 za jedno ošetření

Injekční lipolýza

Dobře funguje na odvádění tuku z malých míst, tedy na podbradek účinkuje perfektně. Jehličnou se vpustí látka rozpouštějící tuk, který je následně z těla přirozenou cestou odveden. Aplikace není prováděna v jakémkoliv znecitlivění, a proto je mírně bolestivá, asi jako očkování.  Má velmi dobré výsledky. Na odsátí tuku z podbradku je lepší než radiofrekvence, ale horší než liposukce.

Cena: cca 2500

Liposukce podbradku

Liposukce podbradku je dnes už naprosto běžná procedura a pomohla mnohým k lepšímu sebevědomí. Provádí se v celkové anestezii nebo lokálním umrtvení, ale v obou případech je naprosto bezbolestná. Cítíte pouze nepatrný tlak. Výsledek je vidět ihned a nestojí vás žádné úsilí. Operace se provádí většinou pouze jednou kanylou, a tedy máte v podbradku jednu malinkou ranku zašitou jedním nebo dvěma stehy. Po operaci nosíte na doma speciální elastický návlek, který pomůže kůži, aby se přizpůsobila nové velikosti vaší brady. Můžete pociťovat nezvyklé svědění, ale není to nic strašného. Pokud tedy trpíte velikostí svého podbradku a nic na něj nepomáhá, nebojte se liposukce.

Cena: cca 5000

3 komentáře

Přidat komentář