Jak upravit obočí u muže

Jak (ne)upravit obočí u muže? V článku vám řeknem, jak na to, možná teda spíš, jak rozhodně ne 😀 Při úpravě chlapského obočí jsou tu dva extrémy, které jsou fakt ekl. Radíme, vyhněte se jim!

Pračlověk

První případ je ten typ přírodního chlapa, který to dotáhne až na Brežněva. V lepším případě skončí jako Tarzan hledající svojí Jane. Pro upřesnění – na obočí ani nešáhne, i kdyby mu chlupy trčely tři metry daleko. Tohle prostě ne. Moderní muž už ví, že pinzeta není jenom pro holčičky. Takže pánové, pokud vám obočí srůstá do jedný souvislý housenky, vemte pinzetu a ten porost prostříhejte. Neříkám vyškubat všechno, pár menších chlupů můžete nechat, ať to vypadá přirozeně. Ale trsy chlupů nad nosem, nebo ty který vám lezou pomalu až do očí, prostě vemte křoviňákem. Pryč s nima. Pokud teda nejste typ, který má obočí perfektně rostlé od přírody, to pak oukej, smekám a závidím. Upřímně ale nikoho takovýho neznám. Ani si nemyslím, že by vás v dnešní době někdo podezíral ze změny orientace, pokud si zajdete na kosmetiku a sdělíte přítomným dámám, že potřebujete vypadat jako člověk. Naopak vám nejhorší hrůzu můžou vzít voskem, nebo vytrhat profesionálně, takže budete mít sexy pohled lítý šelmy.

Co chlapům sluší

Co se týče toho, který obočí vypadá na chlapovi nejlíp, je to individuální. Většinou ale platí, že nejlíp sedí to, co nám už nadělila matička příroda, jenom trochu upravený. Proklestit prales mezi obočím a nad očima je v pohodě, zastřihnout extra dlouhý chlupy taky. Ale nějaký tvarování podle šablonek ala fashion lady končí blbě. Tím se dostáváme k druhýmu typu.

Princ Krasoň

Druhým typem je ten, který to moc hrotí. Obočí si škube, protože je neurotik, nebo si myslí, že návody na instáči pro holky jsou genderově vyvážená ideálka. V pohodě, pokud jste uvnitř žena, chápem, že to potřebujete projevit. Ale jestli ne, tak děláte něco sakra blbě. Nemáme nic proti vlastnímu stylu, někomu vystříhaný obočí sedne. Ale pro běžnýho muže a z chlapský sounáležitosti – nechte to dorůst a hoďte do přirozena. Jestli se vyhnete těmhle extrémům, věříme, že vaše obočí bude vypadat na pohodu. Stačí se ujistit, že nepřipomínáte drag queen (pokud tedy nechcete, samozřejmě) a zvládnete svůdně zamrkat, aniž by vám chlupy vypíchly oko.

Od chlapa pro chlapy,
Marek

Přidat komentář