Jak vybrat parfém – vůně přímo na tělo

Přemýšlíte, zda vám vaše vůně opravdu padne? Správný parfém by neměl pasovat jen k vašemu vzhledu, ale měl by se shodovat i s vaší osobností, jedině tak s vámi bude vůně skutečně ladit. Podívejte se, jaké parfémy se mohou hodit právě pro vás.

Elegantní

Pokud ráda působíte na úrovni, nechybí vám šarm a svůdnost, měl by být takový i váš parfém. Pro elegantní dámu se hodí sofistikované francouzské vůně s růžovými nótami na vzácných dřevech, které vás zahalí aurou luxusu.

Yves Saint Laurent Parisienne L’Eau, obsahuje stopy exotického pačuli známého jako afrodiziakum, elegantní nádech dodává santalové dřevo a tóny růže.

Pořídíte ho například  zde

Chanel Coco Mademoiselle, vůně pro sebevědomé šarmantní dámy, díky pačuli a pižmu ještě znásobí vaší atraktivitu, jasmín a růže zase dodají luxusní vůni.

Pořídíte ho například zde

 

Záhadná

Jestliže působíte tajemně, okolí do svého nitra příliš nahlédnout nenecháte a ve společnosti se za vámi nese podmanivý záhadný příslib, sedět vám budou jemné rafinované vůně s dráždivým nádechem tajemství.

Giorgio Armani Code Luna, neboli vůně měsíce se nese v duchu ženskosti, vytváří magnetickou atmosféru a díky vzácné květině kvetoucí pouze v noci nese stopu záhady.

Cena: 1100

 

Lolita Lempicka Midnight Fragrance, tento parfém vás upoutá vůní fialek, jasmínu a pižma. To vše je zahaleno tajemným nádechem půlnoci.

Pořídíte ho například zde

 

 

Stylová

Máte přirozený sex-appeal, jste sebevědomá s mimořádnou osobností? Pak na vás jistě platí pojem Gucci girl, který vystihuje rafinovanou ženu s osobitým vkusem. Určitě vám padnou dráždivé sexy vůně, které ale nejsou přeslazené, ani prvoplánové.

Gucci Guilty, vůně pro ženu, která se nestydí za svou mimořádnost, život bere jako výzvu a v módních vodách je nedostižná. Ambra a šeřík budou vaším dalším stylovým doplňkem.

Pořídíte ho například zde

 

Guess Seductive, v této vůni se spojila svůdná ženskost se svěžím závanem cudnosti. Je vhodná pro ženu, která ovládá hravě podmanivý styl. Parfém vám přinese jedinečnou přitažlivost.

Pořídíte ho například zde

 

Sexy

Ráda sklízíte obdiv a toužíte zazářit? Pak vám jistě bude blízká italská estetika. Hodit se k vám budou vůně líbivé, které se nesou v duchu krásy a luxusu a tak okázale podtrhnou vaši okouzlující osobnost.

Versace Yellow Diamond, vzdušné esence ovocně květinových tónů spolu s živočišnými dřevitými esencemi přinášejí tu pravou souhru svůdnosti.

Pořídíte ho například zde

 

Dolce & Gabbana Light Blue Dreaming in Portofino, vůně ztělesňující okouzlující ženskost plná podmanivých vůní květů. Dodává to pravé intenzivní smyslné aroma.

Pořídíte ho například zde

 

Něžná a svěží

Pokud sázíte na přirozenost, máte ráda nekomplikované osvěžující vůně a volíte spíše jednoduché střihy šatů, je pro vás vhodné podívat se po vůni se stejnými vlastnostmi. Zkuste čisté jemné vůně, která vás hezky doplní.

Hermes Kelly Caleche, velice jemný, něžný ale i rozverný parfém, který kůži dodá svěží nádech čerstvě natrhaných květů. Hodí se pro romantickou a přitom smělou ženu.

Pořídíte ho například zde

 

Bottega Veneta, luxusní svěží vůně. Směřuje k eleganci, ale přitom zůstává osvěžující a neotřelá. Získá si vás nenápadnou podmanivostí, která vám doslova přilne ke kůži.

Pořídíte ho například zde

 

Party girl

Nevynecháte žádnou akci, kde se něco děje, milujete kluby a odvázání na disku? Do vašeho světa plného flitrů a pestrých barev dokonale zapadnou chytlavé a podmanivé vůně plné života.

Custo Barcelona The Pure Custo, exotická smyslná vůně stvořená pro svádění, která přitáhne pozornost i v přeplněném klubu.

Cena: 1300

 

Diesel Fuel for Life, symbol mládí, svobody a nespoutanosti. Parfém je svůdný, okouzlující, neskonale pikantní a zaručeně sexy.

Pořídíte ho například zde

 

1 Comment

Přidat komentář