Jaké laky na nehty vydrží nejdéle?

Ne každý si lakování nehtů užívá a považuje za relaxační činnost. Je to i váš případ? Pokud tato činnost nepatří mezi vaše oblíbené a dáváte proto přednost dlouhé výdrži, zapomeňte na obyčejné laky. Nikdy u nich nedocílíte toho, aby vydržely na nehtech déle než pár dnů. Vyhledávejte speciální řady, díky kterým budete mít krásně upravené ruce třeba i celý týden.

laky na nehty výdrž
Drahé vs. levné

Nemusíte utrácet vysoké částky, abyste si dopřáli lak s dlouhou výdrží. Neponechávejte však nic náhodě a vybírejte přímo produkty, které slibují dlouhodobou výdrž. Pokud výrobce uvádí například 10 dnů, počítejte spíše s tím, že zvládne tak týden. Zejména, je-li lůžko mastnější, bude se lak odlupovat mnohem dříve. Naopak máte-li štěstí a vaše nehty jsou sušší a netřepí se, vydrží vám déle.

Mezi velmi oblíbené patří gel laky. Nejen, že vytvoří krásně lesklý efekt, ale opravdu vydrží více dní, než obyčejný lak. V čem je tajemství? Gelové řady oproti obyčejným lakům obsahují mnohem více pigmentu. Díky tomu je není třeba vrstvit a právě již tento krok zaručí, že lak odolá větší zátěži. Naopak ty, u kterých musíte vrstvit, se začnou odlupovat rychleji.

Které značky stojí za vyzkoušení?

Toužíte nejen po vysoké odolnosti, ale i bohatém výběru barev? To vše a za velmi nízkou cenu objevíte u české značky E style. Kolekce Gel Effect obsahuje spoustu nude odstínů, elegantní červené barvy, ale i trendy mentolovou nebo korálovou. Potěší vás ale hlavně výdrž laků, která je až deset dnů. Počítejte však spíše s tím, že laky vydrží něco kolem týdne, zejména, máte-li namáhavější práci. Složení je bohaté na pigmenty, stačí proto jen jedna vrstva. Značka E style je cenově velice dostupná, takže potěší i cena pár desítek korun.

estyle lak na nehtech

Chcete-li si dopřát trochu větší luxus a zároveň i péči, věnujte pozornost profesionální nehtové značce Orly. Řada Breathable je vysoce odolná a její složení zbytečně nezatěžuje. Obyčejné laky zjednodušeně nehet dusí, čímž může dojít k jeho narušení a problémům s třepením a lámáním. Orly Breathable naopak vzduch i přes barvu propustí. Časté lakování těmito laky nehet nenaruší a nezpůsobí třepení ani lámání.Obsahují také složku, která nahrazuje podklad. Nechybí ani pečující arganový olej nebo vitamin B5, který nehet posiluje a podporuje jeho růst.

orly-lak-na-nehtech

Přidat komentář