Jarní barvy laků na nehty

Jaro už je v plném proudu a stejně jako změnu šatníku nám velí i inovaci v lacích na nehty. Po dlouhé zimě se nebojte vystrčit jásavé, nebo něžně zbarvené drápky a dejte je všem pořádně na odiv. Vždyť bez hezky upravených nehtů je ženská krása nekompletní. Proto je vylaďte v těch nejvíc trendy barvách. Podíváme se, jaké odstíny jsou právě v kurzu, a přidáme pár konkrétních tipů.

Laky na denní nošení

Pro běžné nošení vedou na jaře na celé čáře pastelové odstíny. Jejich výhoda tkví hlavně v tom, že se hodí naprosto ke všemu, jsou jemné a kouzelné. Skvěle doplní něžné jarní oblečení a dodají mu to správné kouzlo. Sáhněte po jakékoliv cukrové, nebo ovocné barvě.

Tip: Zkuste sladké barvy na nehty zkombinovat s podobnými světlými lesky na rty.

Trendy pastelové laky na nehty


Chanel Le Vernis odstín 535 May, krásný cukrkandlový lak jako stvořený pro romantickou jarní procházku.

Cena: 650

 

Chanel Le Vernis odstín 539 June, sladký ovocný lak s nádechem meruňky, který se hodí opravdu kamkoliv, je něžný a přitom výrazný. Výborná alternativa jinak už trochu nudné béžové.

Cena: 650

 

Lancome Vernis in Love odstín 300 M, opravdu jemný lak, který vaše nehty nenápadně zahalí do nádechu růžové.

Cena: 400

 

OPI Nail Lacquer odstín Gargantuan Green Grape, kouzelný zelený lak, který jde báječně k mírně opálené pleti. Na nehtech vypadá moc pěkně, ale pozor na kombinaci s oblečením.

Cena: 300

 

Tip: Levnější varianta pastelových laků Avon Color me Pretty Iced Champink, nevydrží sice tak dlouho jako luxusní varianty, ale je to vhodná alternativa cukrového laku.

Cena: 100

Laky na jarní večer

Barvy na jarní večer by měly být zajímavé a výrazné. Zkuste neobvyklé temnější barvy, které zavánějí elegancí a tajemnem. Podtrhnou celou vaší osobnost a zahalí vás do aury krásy a nedostupnosti.

Tip: Přejeďte vždy temnější výraznou barvu vrstvou povrchového laku na nehty. Dostane tak ten správný lesk, který je večer třeba.

Trendy laky na večer

 

Lancome Vernis in Love odstín 501 B, tajemná tmavá modř chce trochu odvahy, nehodí se ke všemu, ale pokud ji správně zkombinujete, zaručeně zazáříte.

Cena: 400

 

Chanel Le Vernis odstín 533 April, luxusní elegantní barva, která z vás udělá dámu na úrovni. Hodí se na romantickou večeři při svíčkách, nebo na jarní procházku ve večerních hodinách.

Cena: 650

 

Lancome Vernis in Love odstín 441 N, temná fialová barva působí nedostupně a přitom luxusně. Opět je třeba kombinace s oblečením, které se s výraznou barvou nebude tlouct.

Cena: 400

 

OPI Nail Lacquer odstín N25, výrazný křiklavý lak, který se hodí na každou pořádnou party, dejte si pozor na umírněný světlý lesk na rty, který tak vyváží barvu vašich nehtů.

Cena: 350

 

Tip: Levnější varianta výrazných temných laků Essence Vampire Love TE 03 True Love, pěkná cenově přijatelnější alternativa osudových tmavých laků.

Cena: 60

Přidat komentář