Jarní barvy oblečení

jarni-barvy-obleceni

Dnes jsem si pro vás připravila inspiraci ohledně barev jarního oblečení. Jaro už je za rohem a alespoň já ho tedy už dost netrpělivě vyhlížím. Zima byla dlouhá, takže už se moc těším, až ze skříně vytáhnu jarní bundičky, kabáty, sukně a vše pěkně ve veselých pastelových odstínech. Ráda bych vám proto ukázala své oblíbence a favority mezi jarními barvami. Možná už podobné kousky máte, a pokud ne, doufám, že to pro vás bude zajímavá inspirace na jarní nákupy.

Mentolová

Světle zelená mint barva mi přijde pro jarní dny jako stvořená. Je veselá, něžná, nabízí spoustu variant a s dalšími pastelovými barvami se velmi dobře kombinuje. Budete v ní vypadat svěže, jemně a elegantně. Kromě oblečení je velmi pěkná i jako barva doplňků a vkusně vypadají i mint lodičky. Mentolová je ideální hlavně pro hnědovlásky a velmi dobře lichotí opálené pleti.

mint-barva-obleceni

Zdroj: www.sachques.com

Pastelová žlutá

Na zapojení žluté barvy do outfitu často nemáme odvahu. Přesto si myslím, že k jaru světlá žlutá patří a alespoň jeden kousek v téhle barvě váš šatník oživí. Uvidíte, že v pastelovém provedení působí tato barva velice jemně, elegantně a určitě vás rozzáří. Stačí ji jen vkusně zkombinovat s umírněnými ale ladícími doplňky. Žlutá bude slušet blondýnkám i brunetkám, pouze je dobré obléct ji, až budete mít alespoň lehce opálenou pokožku.

pastelova-zluta-obleceni

Zdroj: www.shopthetrendboutique.com

Broskvová

Broskvová je mým naprostým jarním favoritem. Působí velice jemně, krásně se kombinuje a stačí jeden kousek oblečení v této barvě na prozáření celého outfitu. Na obrázku vidíte její zkombinování právě s předchozí mint barvou, což působí velice něžně a šmrncovně. Broskvová výborně sluší blondýnkám, ale bude si rozumět i s tmavšími vlasy a nevadí jí ani světlá pleť.

peach-barva-obleceni

Zdroj: www.sachques.com

 

Přidat komentář