Jarní nehty s kytičkami – návod a fotky

jarni-nehty-kyticky

Za oknem to sice na jaro ještě moc nevypadá, ale snad už se brzy dočkáme a budeme moci konečně vytáhnout z šatníku barevné topy, sáčka a pustit se do pestrých jarních nail artů. Já už jsem dnes neodolala a protože mám poslední dobou nutkání pořizovat si zářivé jarní barvičky laků, rozhodla jsem se dát jim příležitost v dnešním návodu na kytičkové nehty. Doufám, že se vám bude tahle úprava nehtů líbit a třeba vás i inspiruje k vytvoření něčeho podobného.

Kytičky na nehtech

Jak už jsem uvedla v úvodu, v dnešním nail artu budou hlavní kytičky. Jenže, jak je vytvořit? Je to opravdu velice jednoduché. Kytičky vlastně tvoříte pouze několika tečkami do tvaru kolečka s odlišnou barvou tečky do středu. Tečky vytvářím přímo nástrojem k tomu určeným- Nail art duo stylist od Essence. Má tu výhodu, že má každý kulatý konec jinak široký, což umožňuje dvě velikosti teček podle toho, jakou stranu použijete. Navíc je to také dobrý pomocník při umisťování kamínků na nehty. Pokud se vám ale nechce něco podobného kupovat, můžete tečky vytvářet i s pomocí kulaté špendlíkové hlavičky.

jak-delat-tecky-na-nehtech

essence-nail-art-duo-stylist-tecky-na-nehtech

Co jsem použila

K téhle úpravě nehtů jsme využila hned několik nových laků.

První z laků je bílý Rimmel Nail Tip Whitener. Má šikovný štěteček a pracovalo se mi s ním velice dobře.

Středy kytiček jsem chtěla udělat stříbrné, k čemuž mi pomohl Essence Nail art cracking top coat. Normálně je to lak pro vytváření rozpraskaného efektu nehtů, ale jiný stříbrný jsme po ruce neměla a žádný problém s ním nebyl, na malé ploše se chová jako klasický lak.

Použila jsem také růžový lak od Essence z řady Colour and go. Barvu má moc hezkou, ale nové široké štětečky, které u těchto laků najdete, mi moc nevyhovují, lakování je s nimi dost nepřesné.

Dál jsem vyzkoušela také světle zelený lak od Essence z limitované edice Hugs and kisses. Na jaro mi tahle barvička přijde skvělá, navíc má tenhle lak užší štěteček, který mi vyhovuje.

Vyzkoušela jsem také žlutý lak od Essence z řasy Colour and go, stejně jako u růžového se mi líbí barva, ale štěteček bych nejradši vyměnila.

Poslední lak byl Top coat od OPI, který je opravdu skvělý a nehty se po něm krásně lesknou.

jarni-lakovani-nehtu-laky

Postup

Začala jsem na pečlivě odlakovaných nehtech. Pokud chcete, je lepší použít podkladový lak.

odlakovane-nehty

Malíček, ukazováček a palec jsem následně nalakovala žlutým lakem od Essence.

essence-zluty-lak

Na prsteníček a prostředníček přišel bílý lak od Rimmelu, který jsem použila jako podkladový pro následné zdobení.

rimmel-bily-lak

Poté jsem namočila kulatý konec Nail art duo stylist od Essence do stříbrného laku a udělala jím na prostředníčku několik teček.

nehet-stribrne-tecky

Následně jsem konec nástroje otřela, namočila do růžového laku a udělala kolem prostřední stříbrné tečky několik teček růžových, čímž vznikla kytička.

nehet-ruzova-kyticka

Pokračovala jsem zeleným lakem, kterým jsem opět udělala kytičku kolem jedné ze stříbrných teček a dvě kytičky jsme udělala i po stranách. Tam jsem původně neměla stříbrné středy kytiček, takže jsem je doplnila.

nehet-zelene-kyticky

Stejně jsme pokračovala i se žlutým lakem, opět jednu kytičku doprostřed a dvě menší po stranách.

nehet-zlute-kyticky

Nakonec jsem si všimla, že mi ještě zbylo místo, takže jsem po stranách doplnila ještě dvě růžové kytičky.

nehet-kyticky

Úplně stejně jsem ozdobila prsteníček.

kyticky-na-nehtech-postup

Oba hotové nehty jsme zafixovala povrchovým lakem.

kytickove-nehty-navod

S výsledkem jsem spokojená, i když kytičky nejsou perfektní, působí vesele a trochu mi tak zpříjemňují stále nepřívětivé počasí venku. A jak se podobné vzory líbí vám?

jarni-nehty-kyticky

1 Comment

Přidat komentář