Jeffree Star kosmetika v parfumerii Marionnaud

Jeffree Star přilétá do parfumerie Marionnaud. Ne sice osobně, ale jeho kosmetika bude zářit v regálech našich parfumerií. 

Ne v Sephoře, ale v Marionnaud

Na značku slavného youtubera, vizážisty i beauty ikony jsme si sice počkali, ale od této chvíle se nám stává dostupnou, zatím na eshopu, ale brzy také ve vybraných kamenných prodejnách parfumerie Marionnaud.

Ano, na obrázcích vidíte samotného zakladatele značky Jeffree Star, který se nebojí propagovat svou kosmetiku přímo na vlastní kůži.

Jeffreeho kosmetika je stejně jako její tvůrce extravagantní, výrazná, zářivá a zkrátka jedinečná.

Jeffree Star kosmetika se pyšní vysokou pigmentací, kvalitou a luxusním provedením. Dechberoucí rozjasňovače a úžasné paletky stínů jsou ozdobou v každé kosmetické sbírce, ať už ženy, či po vzoru Jeffreeho, také muže.

Kdo je Jeffree Star? 

Jeffree se narodil v Kalifornii a zamiloval se do odlesků a barev kosmetiky už jako mladý chlapec. Ve třinácti kopíroval looky z Cosmopolitanu a netrvalo dlouho a stal se uznávaným youtuberem inspirujícím miliony lidí po celém světě. Jeho vlastní značka kosmetiky nyní slaví úspěchy napříč kontinenty. 

Na co se můžete těšit? 

Parfumerie Marionnaud nám naservírovala pořádnou nadílku toho nejlepšího z dílny Jeffree Star Cosmetics. Kompletní přehled najdete na eshopu parfumerie, ale brzy se kosmetika zabydlí i v regálech parfumerií. K dostání jsou věhlasné rozjasňovače a také tekuté rtěnky, samostatně, i v krásných sadách. Zkrátka nepřijdou ani ti, kteří se těší na ikonické paletky očních stínů, dostupná je oblíbená paletka Thirsty, Androgyny i novinka Blood Sugar. Pokud máte něco od Jeffreeho v merku, neváhejte! Zvlášť paletky se velmi rychle vyprodávají a nezbývá než doufat, že Marionnaud velký zájem zvládne. 

Ceny: Jeffree Star kosmetika vytváří špičkové přípravky a na složení se opravdu nešetří, takže kvalitě odpovídá i vyšší cena. Paletky se v Marionnaud pohybují kolem 1200-1600 Kč. 

 

Znáte Jeffree Star kosmetiku? Plánujete si něco pořídit?

Přidat komentář