Kadeřnictví Toni&Guy stříhání – zkušenosti

Dnes jsem doprovázela kamarádku na stříhání do známého kadeřnického řetězce Toni&Guy a při té příležitosti mě napadlo, že bych vám mohla celý průběh alespoň malinko zdokumentovat. O kadeřnické služby sice v dnešní době není nouze, ale najít skutečnou kvalitu bývá často problém. Sama jsem proto byla hodně zvědavá, zda se dražší kadeřnictví vyplatí. Doufám, že vám to třeba pomůže při rozhodování o návštěvě tohoto salonu, nebo alespoň jako takové info o atmosféře a specifikách tohoto řetězce.

Jak návštěva v Toni&Guy probíhá

Kamarádka už byla předem na doporučení objednaná ke konkrétnímu kadeřníkovi, který nás už ode dveří vyhlížel a celkově působil moc sympaticky. Po příchodu se ihned recepční ujaly našich kabátů, já jsem si sedla na pohovku a kamarádka se svěřila do péče svého kadeřníka. U zrcadla probrali možnosti nového střihu. Dostala doporučení na výraznější zkrácení, aby účes působil elegantněji a byl snadno upravitelný. Pozitivně ji překvapilo, že ji ani nenutil do barvení a se samozřejmostí respektoval přání pouze stříhat.

kadernictvií-Toni&Guy-prostredi

vchod a recepce

Zajímavostí tohoto salonu je, že se zde každý zaměřuje pouze na svou odbornost. Někdo jiný vás tedy stříhá, někdo jiný barví a také myje vlasy. Přijde mi to jako poměrně chytrý systém. Každý se tak může lépe soustředit na svou práci, která mu jde nejlépe a zdokonalovat se. Zatímco já jsem se probírala hromadou časopisů, kamarádka se vypravila do mycí místnosti, kde se jí na masážním křesle v pozici téměř vleže dostalo jemné ale vydatné masáže hlavy.

kadernictvi-Toni&Guy-zkušenosti

prostředí kadeřnictví

Následovala už samotné stříhání, které probíhalo asi hodinu. Bylo vidět, že si kadeřník dává skutečně záležet, aby byl střih bez chybičky. Při práci dával také praktické rady ohledně péče pro suché vlasy, přípravků na ně a jejich správného česání kartáčem. Schválil kamarádce barvení hennou a celkově se snažil předat co nejvíc prospěšných informací. Fénování proběhlo opět v příjemné atmosféře, takže byla celá procedura velmi příjemná a rychle utekla.

kadernictvi-Toni&Guy-kadernici

kadeřníci při práci

Výsledný střih

Kamarádka vycházela z kadeřnictví od pohledu velice spokojená a příjemně naladěná. Odnesla si praktický střih, který naprosto odpovídal předchozím požadavkům. Chtěla něco jednoduchého, co bude působit elegantně, ale zároveň bude stačit jen minimální údržba. Myslím, že se kadeřník precizním a pečlivým střihem naprosto trefil.

kadernictvi-Toni&Guy-vlasy-pred-a-po

vlasy před a po

Hodnocení

Na závěr jsme se shodly, že je Toni&Guy příjemné kadeřnictví s velmi šikovným systémem. Prostředí je hezké, kadeřníci a recepční velmi milí. Možná to nebude úplně stejné ve všech pobočkách, ale řekla bych, že si řetězec dává na výběru kadeřníků dost záležet. Cena je trochu vyšší (1300 za stříhání polodlouhých vlasů), ale střih je kvalitní a zatím vypadá, že bude držet tvar delší dobu. Řekla bych tedy, že pokud na to máte, tak určitě není proč nevyzkoušet. Na druhou stranu samozřejmě můžete natrefit na velmi šikovné kadeřníky, kteří pracují za daleko méně. Opět je to tedy hlavně na preferencích každé z nás.

4body

Přidat komentář