Kérastase Nutritive Nectar Thermique – recenze

Kúru pro suché vlasy Kérastase Nutritive Nectar Thermique jsem si nedávno pořídila již po druhé, takže mě napadlo se s vámi konečně podělit o nějaké ty zkušenosti s tímhle přípravkem. S kúrou Nectar Thermique jsem se poprvé setkala v kadeřnictví Cut and Color, kde s kosmetikou Kérastase pracují. Kadeřnice mi ji doporučila na moje suché konečky namáhané barvením  a častým žehlením. Když mi poté názorně předvedla, jak vlasy krásně uhladí a provoní, neodolala jsem.  Kérastase Nutritive Nectar Thermique tak skončil u mě doma a od té doby se drží na předních pozicích mezi mou oblíbenou vlasovou kosmetikou.

KERASTASE-NECTAR-THERMIQUE

kerastase.nektar

Na co se Kérastase Nutritive Nectar Thermique používá

Tato kúra je určená pro sušší vlasy, které potřebují uhladit a vyživit. Je to skvělý přípravek hlavně na vysušené konečky a vlasy poničené horkým vzduchem nebo barvením. Jedná se o kúru bez oplachování, takže se aplikuje buď do vlhkých nebo již vysušených vlasů.  Plusem je ochrana před horkým vzduchem, kterou tenhle přípravek obsahuje, čímž eliminuje poškození vlasů  při fénování nebo žehlení.

Kérastase Nutritive Nectar Thermique seženete třeba tady.

Vlastnosti Kérastase Nutritive Nectar Thermique

Určitě každého už od prvního otevření tohoto přípravku zaujme jeho vůně. Je velice jemná a alespoň pro mě tedy naprosto úchvatná. Už jen kvůli té vůni bych byla schopná koupit si přípravek znovu. Konzistence kúry je krémová, velice hebká a do vlasů se vpije, aniž by je zatížila. Co se týče složení, určitě velkým plusem je vyživující extrakt z mateří kašičky a xylóza, která vlasy chrání při tepelné úpravě. Našla jsem ale také jedno minus, o kterém se moc nemluví. Ve složení totiž najdete silikony, konkrétně známý Dimethicone. Osobně silikony moc nemusím, v šamponech mi hodně zatěžují pokožku hlavy. V menším množství mi sice škodlivé nepřijdou, ale přesto bych řekla, že by se tak kvalitní kosmetika jako Kérastase mohla silikonů vyvarovat, protože s nimi někdo může mít větší problém.

kerastase-na-konecky

kerastase-ochrana-pred-zehlenim

Kérastase Nutritive Nectar Thermique na vlasech

Kúru nanáším většinou ještě na vlhké vlasy a následně přidám větší množství před samotným  žehlením. Po nanesení přípravku se vlasy ihned uhladí, provoní a působí daleko zdravějším dojmem. Také žehlení jim nezpůsobuje takové škody jako obvykle. S výsledkem přípravku na vlasech jsem zkrátka maximálně spokojená, za vše určitě mluví fotka konečků před nanesením a po.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Výhody

  • Krásná vůně
  • Složení s mateří kašičkou
  • Skvělý vzhled vlasů

Nevýhody

  • Přítomnost silikonů ve složení
  • Vyšší cena

Celkové hodnocení Kérastase Nutritive Nectar Thermique

Kúra od Kérastase je pro mě v péči o vlasy naprostým favoritem. Spolu s olejíčkem Elixir Ultime si ji pořizuji stále znovu a rozhodně bych neměnila. Vůně vlasů je po nanesení naprosto luxusní, konečky vypadají o sto procent lépe a žehlení vlasům nepůsobí takové devastační škody. Trochu mě zklamala přítomnost silikonů, ale vzhledem k tomu, že na mě v tomto přípravku nemají žádný negativní vliv, mi nijak zvlášť nevadí. Celkově dávám jedničku s hvězdičkou, a pokud si chcete udělat radost přípravkem v této cenové kategorii, určitě doporučuji.

Přidat komentář