Koloidní stříbro pomáhá, kde může. Dobylo i vesmír

Koloidní stříbro. Zní to možná složitě, ale realita je naprosto jednoduchá. Je skvělé na pleť a pomáhá i jinak!

 

Chemik by vám vysvětlil, že koloidní stříbro vzniká disperzí nanočástic stříbra v destilované vodě. Nerozumíte tomu? Nevadí! Ale rozhodně ho vyzkoušejte jako „víceúčelový“ kosmetický přípravek za dobrou cenu.

Antibakteriální zázrak

Koupit si můžete koloidní stříbro od různých firem a s různou koncentrací stříbra. Poslouží vám jako přírodní tonikum, které regeneruje pleť a působí antibakteriálně. Aplikace je velice jednoduchá: tamponem nanesete přímo na pokožku, ideálně ráno i večer.

Kromě toho má koloidní stříbro na pokožku iks dalších blahodárných účinků. Spokojené by měly být všechny druhy pleti. Snižuje vylučování mazu a příznivě působí na akné, vyrážku, ekzém. Dezinfikuje a regeneruje oděrky a řezné rány. Poradí si s rozšířenými póry, kožními plísněmi, zápaly a viry. Spolehlivě uklidní podrážděnou a začervenalou pokožku. Je účinné při svědění, lupence, popáleninách a bodnutí hmyzem.

Na chřipky a virózy

A když už ho doma máte, klidně ho tu a tam použijte i k výplachům úst, nosu a uší. Zakloktejte si, když cítíte, že nastupuje bolest v krku. Současně odstraníte z úst zápach a zničíte bakterie zubního plaku.

Pozor, vyhnout se koloidnímu stříbru by měli všichni, kdo jsou alergičtí na stříbro. A vhodné není ani pro do 3 let, těhotné a kojící ženy.

 

Dobytí vesmíru

Antimikrobiální vlastnosti stříbra znala už medicína v dávných letech. Proto se některé potraviny uchovávaly ve stříbrných nádobách a do tekutin se vhazovala stříbrné mince. A co teprve stříbrné příbory a nádobky na svěcenou vodu ze stříbra, které vodu de facto sterilizovaly.

Novodobý zájem o koloidní stříbro odstartoval únik informací o vybavení kosmonautů. Ukázalo se, že jak s Američany, tak s Rusy do vesmíru odlétá i tento všestranný produkt!

Přidat komentář