Korálová rtěnka Magnetic Coral od Loréal

Líbí se vám korálové rtěnky? Já se přiznám, že tuhle barvu opravdu můžu! Je výrazná, ale zároveň je to stále ještě odlehčená verze klasické rudé. Navíc výborně padne teplejšímu tónu pleti, takže je to skvělá volba pro jarní nebo podzimní typ. Jediné, na co je třeba dávat si pozor je, aby vám teplý tón rtěnky nezvýraznil ne úplně perfektní barvu zubů. V takovém případě je lepší se téhle barvě vyvarovat. Jinak je ale korálová nesmrtelná a alespoň jedna rtěnka v tomhle tónu by měla být ve vaší sbírce. Dnes se podíváme na odstín 373 Magnetic Coral od L´Oréalu.

loreal-cervena-rtenka

L´Oréal 373 Magnetic Coral

Rtěnka má klasicky elegantní a pěkný obal, za což určitě palec nahoru. Samotná barva vypadá zprvu trochu víc do oranžova, ale na rtech je to už zkrátka jen perfektní korálová. Má jemný zlatý lesk a drobounké třpytky, což celou barvu oživuje. Na rtech je opravdu výrazná a příjemná. Řekla bych, že lehce vysušuje a zvýrazňuje sušší místa, ale není to zas nic tak hrozného. Výraznější rtěnka zkrátka potřebuje co nejhladší povrch rtů. Vydrží poměrně dlouho a lehčí zabarvení je na rtech viditelné ještě slušnou dobu. Co se týče parfemace, tak ta je taková celkem neutrální klasická, jak je u L´Oréalu zvykem.

loreal-koralova-rtenka

loreal-magnetic-coral

koralova-rtenka

Cena: 270 Kč

Hodnocení

Pro mě naprosto skvělá rtěnka, ve velmi pěkném odstínu. Vytkla bych jí lehké vysušování, které ale zase vynahrazuje hodně slušná výdrž a opravdu krásná barva. Celkově můžu jen doporučit, pokud fandíte korálové. L´Oréal rtěnky si mě poslední dobou získávají čím dál víc.

Líbí se vám korálové rtěnky? Jaká je vaše oblíbená?

1 Comment

Přidat komentář