Kosmetické novinky

Dnes si dáme nový typ článku, v kterém si představíme některé poslední kosmetické novinky. Sama tyhle články čtu moc ráda, takže doufám, že i vy se rádi kouknete, co zaujalo mě. Sice je teprve začátek roku, ale už teď je tu pár věcí, které určitě stojí za povšimnutí. Co by vám tedy rozhodně nemělo uniknout?

Lancome Miracle Cushion

Lancome přichází s další revoluční novinkou v podobě fluidního make-upu v houbičce. Měl by vám dopřát svěžest tekutého make-upu kombinovanou s praktickým použitím kompaktního pudru. Make-up láká i na sjednocení pleti a slušné krytí. Rozhodně jde o zajímavý přípravek, make-up v houbičce se jen tak nevidí.

lancome-miracle-cushion

Benefit Puff Off

Benefit svojí novinku uvádí sloganem, že s tímhle krasavcem vás žehlení konečně bude bavit. Aplikátorem ve tvaru žehličky nanášíte chladivý gel, který by měl zmírnit váčky pod očima, potlačit jemné vrásky, redukovat otoky a celkově rozjasnit oční okolí.

benefit-puff-off

Rimmel Keep Calm

Rimmel přichází s dalšími roztomilými balzámky. Podobné už jsme viděli u Dermacolu i Maybelline, ale dle mého není hezkých balzámů nikdy dost. Mají milé názvy a na první pohled se mi líbí. K dostání u nás budou ve čtyřech tónovaných odstínech.

Rimmel London Fall 2014_Keep Calm and Lip Balm

Max Factor Eye Luminizer

Z Max Facor novinek mě v poslední době zaujal hlavně rozjasňovač očního okolí, který přibyl k make-upu ze stejné řady. Měl by lehce zamaskovat nešvary v oblasti kolem očí a zároveň pokožku rozzářit. Očekávám od něj takové lehké kombo korektoru a rozjasňovače, což by mohlo být fajn hlavně v létě, kdy na sebe nerada plácám tuny přípravků.

max-factor-luminizer

Dermacol 16H Lip Colour

Dlouhotrvající barvu na rty už nějaký čas testuji, takže nebudu předbíhat a víc vám o ní povím až v recenzi. Nicméně má tahle novinka dvoufázové složení, první část by měla rtům dodat intenzivní barvu a druhá zase lesk. Ve výsledku má na rtech vydržet prakticky celý den.

longlasting_lip_colour_komp02_2_

Sally Hansen Miracle Gel

Dáme si ještě jednu lakovací novinku, kterou určitě musím mít. Jedná se o gelové laky od Sally Hansen, které by měly na nehtech vydržet podstatně déle než laky klasické. Nejde o gel laky, které se musí zatvrzovat v lampě, takže k nim nepotřebuje žádné zvláštní příslušenství. Jsem opravdu zvědavá, zda bude výdrž skutečně o tolik lepší než u normálních laků.

sally-hansen-miracle-gel

Zaujala vás některá z novinek?

2 Comments

Přidat komentář