Kosmetické štětce Hakuro

Pokud se běžně líčíte určitě není od věci pořídit si nějakou základní výbavu štětců. Sama se přiznám, že jsem poměrně dlouho přežívala bez nich, ale teď zpětně musím souhlasit, že se štětci se líčení posune úplně někam jinam. Moje dosavadní sbírka není nijak zvlášť oslnivá. Vlastním štětce z drogerie, pár Sephora kousků i několik naprosto neidentifikovatelných štětců, u kterých už netuším, jak se ke mně dostaly. Základ mojí štětcové sbírky ale tvoří sada Hakuro štětců, které jsem si zamilovala a u kterých už delší dobu zůstávám.

hakuro

hakuro-recenze

Hakuro štětce

Proč Hakuro? Protože tyhle štětce mají nadprůměrnou kvalitu, skvěle vypadají a jsou cenově příznivé. Vybrat si můžete mezi syntetickými i přírodními štětci. Štětce vynikají hustotou, jemností chlupů a vydrží velmi dlouho ve skvělém stavu. Musím říct, že jsem s nimi opravdu nad míru spokojená. I při častém mytí a každodenním používání vypadají stále jako nové, svou funkci plní dokonale, jsou hebké a tedy i neskutečně příjemné.

kosmeticke-stetce

hakuro-stetce

Hakuro H50

Začneme klasicky úplně základním kouskem, kterým je štětec na make-up. Jeho chlupy jsou syntetické, je opravdu hustý a velmi jemný. Make-up se s ním zapracovává snadno a jednoduše se tak docílí sametového vzhledu pleti. Nepřijde mi, že by štětec make-up nějak víc „žral“. Někomu by možná mohlo vadit, že je štětec světlý, takže je třeba ho stále důkladně mýt, aby nepůsobil špinavě. Já to spíše oceňuji, protože aspoň snadno poznám, zda jsem ho dobře vyčistila.

hakuro-h-50

kosmeticke-stetce-hodnoceni

Cena 229 Kč

Hakuro H55

Pokračujeme větším štětcem určeným převážně na pudr. Opět je syntetický a hustý na jedničku, přejíždět si s ním po tváři je opravdu radost. Bohužel ale je to štětec, ke kterému mám největší výhrady. Při mytí z něj už pár chloupků vypadalo, což zase není taková tragédie, ale zamrzelo to. Horší ovšem bylo, že mi při pádu na zem odpadla dřevěná rukojeť od kovové části. Jasně, štětec mi neměl upadnout, ale stejně jsem doufala, že vydrží trochu víc. Rukojeť jsem zatlačila zpátky a štětec dál plní svou funkci, i když je trochu rozviklanější.

hakuro-h-55

kosmeticke-stetce-recenze

Cena: 289 Kč

Hakuro H24

Tenhle štětec je určený na aplikaci bronzeru, rozjasňovače nebo tvářenky. Díky zkoseným chloupků napomáhá snadno konturovat tvář. Opět je syntetický a jemňounký. Používám ho hlavně na bronzer a pracuje se s ním skvěle, díky tvaru se s ním naučí konturovat snad opravdu každý. Celkově nemám, co bych vytkla.

hakuro-h-24

kosmeticke-stetce-clanek

Cena: 195 Kč

Hakuro H70

Přesouváme se k menším štětečkům určeným na oční stíny. Konkrétně tenhle plochý štětec je určený k základnímu nanesení očních stínů na prostor víček. Tentokrát jde o přírodní štětec z chlupů z poníka. Dobře se mi s ním nanáší práškové i krémové stíny, nemám s ním žádný problém.

hakuro-h-70

kvalitni-kosmeticke-stetce

Cena: 119 Kč

Hakuro H77

Tenhle černý štětec se využívá k blendění, tedy k roztírání a ztrácení hranic mezi očními stíny, tak aby byl výsledek nenásilný a přirozený. Jde o přírodní štětec z chlupů kozy. Není tak jemný jako štětce syntetické, na druhou stranu v očním záhybu si vede znamenitě. Vadí mi na něm ale to, že jako jediný štětec z mojí Hakuro sbírky má sklony k třepení chloupků, takže bude asi tím prvním, který budu muset časem vyhodit.

hakuro-h-77

jake-kosmeticke-stetce

Cena: 125 Kč

Hakuro H64

Na závěr jsem si nechala svého největšího oblíbence a to štětec, který je na stíny opravdu geniální a nemá konkurenci. Dle prodejce má být určen hlavně k nanášení korektoru. Já se přiznám, že korektor s klidem nanesu prsty a tímhle štětcem jen a jen stínuji. Na stínování očního oblouku a následné perfektní spojení a rozmazání stínů je neskutečně perfektní.

hakuro-h-64

kosemticke-stetce-na-oci

Cena: 219 Kč

Hodnocení

Se svými Hakuro štětci jsem opravdu spokojená. Nějaké nešvary jsem časem našla, rozhodně ale převažují klady. Jsou to povedené a kvalitní štětce s více než přijatelnou cenou. Rozhodně doporučuji!

Jaké jsou vaše oblíbené štětce?

3 Comments

Přidat komentář