Kosmetické tipy a rady přímo od celebrit

Někdy to s make-upem přepísknou, jindy zase vypadají fantasticky. Ano, řeč je o celebritách, které jsou pro všechny kosmetické nadšence nemalým zdrojem inspirace. Ať už té pozitivní nebo negativní. Obojí je potřeba. Od svých vizážistů mají hvězdy určitě odkoukaných spoustu triků, ale se zajímavým tipem umí přijít i samy. Dnes jsem pro vás sestavila 10 rad, s kterými se nám celebrity svěřily. Některé pro vás budou asi dobře známé, ale některé snad i nové a zajímavé.

kosmeticke-rady-celebrity

Vazelínou na to!

Marylin Monroe byla specifická ve všech ohledech. Říká se, že jejím oblíbeným kosmetickým prostředkem byla vazelína. Používala ji pro hydrataci pleti ale i jako bázi pod make-up.

Pozor na sluníčko

Kristin Davis přiznává, že si v minulosti napáchala na pleti pěknou paseku. Nedocenitelným přípravkem a jejím favoritem číslo jedna je tak pro ni jednoznačně opalovací krém.

Natáčíme

Kate Moss zase nedá ani ránu bez kleštiček na řasy. Tajemství hustých řas podle ní tkví v natáčení a v tunách a tunách řasenky.

Bramborové oči

Lauren Conrad často řeší otoky očního okolí. S tímhle nešvarem podle ní bezpečně zatočí chlazené brambory. Rozřeže je, namočí na pár minut do vody a pak přitiskne na 15 minut na víčka.

Pryč s řasenkou

Emma Watson nemá při nanášení řasenky zrovna pevnou ruku. Tenhle problém se ale naučila bleskově řešit. Pokud si víčko zamaže řasenkou, namočí vatový tampón do trochy make-upu a tím řasenku otře. Jednoduše ji tak odstraní a pleť je v jednom tahu opět sjednocená.

Pravěká žena

Charlize Theron nevěří na horlivé čištění pleti. Pokud jí položíte dotaz na péči o její krásnou pleť, odpoví jednoduše. Nejlepší službu vždy udělá studená voda.

Zaléváme

Demi Moore zastává opačný názor. Jejím tipem je hydratovat, hydratovat a zase hydratovat. Nezáleží na tom, jak pozdě se dostane domů. Vždy si najde čas na pečlivé odlíčení a zavlažení pleti kvalitním krémem.

Výpomoc podomácku

Miranda Kerr kosmetické pomůcky příliš neřeší. Pokud nemá po ruce kleštičky, natočí řasy s pomocí řasenky a lžíce. Efekt je podle modelky úplně stejný.

Rozjasníme to

Candice Swanepoel zase radí, jak nevypadat unaveně. Pokud se hodně málo vyspí, použije bílou tužku na vnitřní linku oka a do vnitřních koutků rozjasňující stín.

Rozstříhat řasy

Eva Longoria se bez vytáček přiznává k nošení falešných řas. Pokud se vám špatně aplikují, můžete celé řasy rozstříhat na několik dílů a pak postupně nalepit vedle sebe.

Líbí se vám tipy od celebrit?

Kdo zaujal vás? S kým se shodnete? Kdo je podle vás úplně mimo?

2 Comments

Přidat komentář