Kosmetický kufřík

Všechny vás moc zdravím! Asi jsem se tu nezmínila, že jsem měla nedávno kulatiny. Potěšilo mě spoustu velmi hezkých dárků a jeden z nich bych vám tu ráda ukázala. Kosmetický kufřík je pro každou milovnici kosmetiky naprosto super pomocníkem, kam si může uložit velké množství svých oblíbených přípravků. Pokud cestuji, tak sebou tahám opravdu hodně kosmetiky a doteď jsem neměla, kam bych přípravky uložila. Menší věci sice končily různě po taštičkách, ale větší krémy už se mi nikam nevešly, takže se válely různě po kufru mezi oblečením. Tenhle způsob určitě nebyl praktický a věčně jsem něco nemohla najít. Když jsem si tedy k narozkám vybalila kosmetický kufřík ( v tomhle případě spíš pořádný kufr) opravdu moc mě to potěšilo a dnes bych vám ho ráda předvedla.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

design kufru se mi moc líbí

Kosmetický kufr Hairway

Harway kufřík se pyšní názvem Professional a hned na první pohled mi bylo jasné, že taky profesionální je. Vypadá naprosto identicky jako kufříky, s kterými uvidíte přední vizážisty, takže jsem na něj opravdu pyšná. Je hodně bytelný, určitě nebude lehké ho rozbít a přijde mi, že ani kosmetice by se v něm nemělo nic stát. Co mě ihned hodně zaujalo je zvuk, který vydává při zavírání. Je to takové zvláštní mechanické vrnění. Člověk si pak přijde skoro jako s nějakým pořádným strojem.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

kufřík vyrábí Hairway

Co se týče prostoru je kufřík docela slušně velký. Určitě bych do něj byla schopná nacpat velkou část svojí kosmetiky. A právě to s ním plánuji udělat. Má přehledné šuplíčky, takže si do něj naskládám všechna má oblíbená líčidla, čímž ušetřím dost místa v pokoji. Na cesty ho pak jen trochu vyprázdním.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kufřík na kosmetiku

Kufřík má tři patra a každou poličku ještě rozdělenou na menší oddělení. Spodní část je hodně prostorná, takže se tam určitě vejdou nejrůznější krémy a další větší přípravky. Do dvou vrchních pater zase půjde hezky vyskládat dekorativku. Patra kufříku na sebe doléhají, takže se po uzavření kosmetika nemá kam vysypat, ani převoz kosmetiky by tak neměl způsobit problém.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

první patro kufru

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

uvnitř je kufřík hodně prostorný

Co se týče doplňků, v kufříku jsem našla ještě popruh na rameno a klíčky. Popruh je super, určitě se hodí, pokud budu chtít kufřík někam přenášet. Co si budeme povídat, jeho bytelnost zapříčiňuje, že není úplně nejlehčí, ale s tím jsem počítala. Problém mám jen s klíčky, zamykání jde hodně ztuha,  kufřík se mi povedlo zamknout jen jednou a pak mi ho zase vůbec nešlo odemknout. Zamykání sice moc nepotřebuji, ale funkční zámek by se hodil, tohle šlo určitě vymyslet lépe.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

popruh na rameno

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Celkové hodnocení kosmetického kufru

Kosmetický kufřík je určitě skvělá věc, pokud máte větší množství přípravků, které nemáte jak uskladnit a převážet. Pro hodně lidí by to bylo zbytečné, je jasné, že to využijí hlavně vizážisté nebo kosmetičtí nadšenci jako jsem já. Samotný Harway kufřík je opravdu krásný, působí luxusně a jsem na něj vážně pyšná. Vytkla bych mu pouze zamykání, jinak je skvělý a jsem si jistá, že ho dost upotřebím.

4 Comments

Přidat komentář