Kosmetika Lush

Ráda zkoušíte novou zajímavou kosmetiku? Pak vás určitě zaujme netradiční obchod plný přírodních přípravků, které vás udělají ještě krásnější. Na první pohled vám asi přijde, že jste se ocitla spíše v cukrárně, ale nenechte se oklamat. Lush je plný kvalitní kosmetiky, netestované na zvířatech, kterou stojí za to vyzkoušet.

Pěny do koupele Lush

Při vstupu do obchodu vás určitě na první pohled upoutá ohromující množství tuhých pěn. Vypadají jako lákavé barevné zákusky a při rozpouštění ve vodě tvoří neuvěřitelné efekty. V obchodě navíc najdete misku s vodou, ve které s můžete vyzkoušet rozpouštění některých kousků.

  • Cena: kolem 150 Kč

 

Šampóny Lush

Šampóny Lush mají široké určení od mastných vlasů až po zničené nebo neposlušné kudrny. Přírodní složení je pak u většiny produktů velmi dobře rozeznatelné i pouhým okem. Vůně bývá jemná, ale vesměs příjemná. Šampóny najdete buď v klasické polotekuté formě nebo jako zajímavější tvrdá kolečka, která vypadají jako kulatá barevná mýdla.

  • Cena: cenové rozpětí se pohybuje u tuhých šampónů kole 200 Kč. Tekuté šampóny se pohybují kolem 400 Kč.

Pleťová kosmetika Lush

V Lushi najdete i pleťové krémy a příjemné pleťové vody, které mají přírodní složení a jemnou konzistenci. Dekorativní kosmetika také není vůbec špatná. Zaujaly mě například podkladové krémy, které bych neváhala použít i místo make-upu.

Další zajímavosti v Lushi

Sprchové želé

Pokud do Lushe zamíříte, určitě si nenechte uniknout sprchové želé. Místo sprchového gelu je to příjemná změna. Stačí ho namočit a přejíždět s ním po těle. Prosytí vás okouzlující sladkou vůní.

Báze na roztřepené konečky vlasů

Roztřepenými konečky trpí většina majitelek delších vlasů, takže vám určitě přijde vhod malý kelímek s bází, která konečkům dodá výživu a eliminuje jejich třepení. Obsahuje oleje a proteiny, které vám prospějí. Malé mínus je časově náročné nanášení z malé nádobky.

Průsvitný pudr

Další z věcí, která mě naprosto nadchla je průsvitný světlo odrážející pudr. Pleť zjemňuje, vylepšuje její zabarvení, zabraňuje lesku a sedí každému. Konzistence je úžasně jemná.

Balzám na rty

Další vychytávkou je také balzámek na rty s množstvím přírodních složek, které rtům viditelně prospívají. Nejvíc mě ale upoutalo, jak hezky balzám zabavuje rty. Sice je v nabídce omezené množství odstínů, pokud ale ráda nosíte červené rty a bojíte se, že v rtěnce denně spolykáte spoustu nežádoucích složek, určitě balzám zkuste.

Barvy na vlasy

Určitě víte, že většina barev na vlasy neobsahuje nic dobrého. Vlasy  ničí a někdy mohou přijít i nebezpečné alergie. V Lushi najdete hennové barvy na vlasy, u kterých se těchto věcí bát nemusíte. Sice budete muset sedět několik hodin s hlavou omotanou fólií, ale z dlouhodobého hlediska se vám tyto barvy jistě vyplatí.

Kde Lush najdete?

Na kompletní přehled přípravků Lush se můžete podívat na jejich webových stránkách lush.cz. Pokud byste si ale radši vše vyzkoušela v kamenném obchodu, podívejte se třeba do obchodního centra Palladium, kde Lush také najdete.

Přidat komentář