Kosmetika Makeup Revolution v drogerii Rossmann

Po uvedení Urban Decay do Sephory je tu další skvělá zpráva pro každého kosmetického nadšence. Znáte Makeup Revoltion? Určitě ano! Pro mě je tahle značka symbolem cenově velice příznivé kosmetiky, která se specializuje na nenápadné napodobování slavných přípravků věhlasných značek. Za zlomek ceny si tak lze pořídit něco, co vám může posloužit podobně jako násobně dražší přípravek. Samozřejmě pokud je vám to proti srsti, asi nebudete cílovka téhle kosmetiky. Podle mého je to ale výborná příležitost pro všechny, kteří by si luxusní přípravek z finančních důvodů pořídit nemohli, aby se k nim dostalo alespoň něco přibližně podobného.

makeup-revolution-rossmann

Makeup Revolution a Rossman!

Už se dostáváme k oné zásadní informaci, která mě přiměla k tomuhle info článku. Kosmetika Makeup Revolution totiž byla do téhle chvíle k sehnání jen v eshopu. To ale rozhodně není ideální situace pro ty, kteří si kosmetiku prostě rádi prohlédnou a osahají reálně. Sama k nim patřím, takže vím, že pro někoho je těžké nakupovat ze zvědavosti online s nejistým výsledkem a že to zkrátka chce až tu lásku na první pohled, když si přípravek můžete vyzkoušet. Tomu je ale už naštěstí konec! Exkluzivně bude totiž tahle značka k sehnání v drogerii Rossmann!

kosmetika-makeup-revolution

Kdy a kde?

Makeup Revolution seženete ve všech drogeriích Rossmann po celé ČR, takže se nemusíte bát, že by vás tahle kosmetika minula. Bohužel zatím nepůjde o celý deko stojan, ale jen o vybrané top produkty. Těšit se můžete například na  paletky stínů, ale i rozjasňovače nebo sety na obočí. Kdy k tomu dojde? Ke konci dubna už by se vám mohlo poštěstit Makeup Revolution v Rossmannu potkat. Oficiálně by mělo k uvedení dojít 27.4.2015.

Jak se vám zamlouvá Makeup Revolution? Těšíte se, až tuhle kosmetiku potkáte v Rossmannu?

Přidat komentář