Kosmetika Makeup Revolution

Stává se vám, že stojíte v drogerii, před spoustou stojanů kosmetických značek a nevíte, u které začít? Pokud chcete kvalitu za fajn ceny, zastavte se u Makeup Revolution. Jejich sortiment najdete v Rossman drogeriích, ale také na mnoha eshopech. Hlavní zajímavostí této značky je, že nabízí produkty podobné těm, které stojí stovky i tisíce korun. Pozor, nejedná se o žádné padělky, ale pouze inspiraci odstíny nebo tvary obalů. Výběr je opravdu široký včetně doplňků a péče.

Makeup Revolution oční stíny

Hodně populární jsou jejich paletky očních stínů. Mají mnoho variant a nejlevnější z nich koupíte již za 100 Kč. Vybírat můžete nejen z matných a třpytivých, ale také z menších a větších paletek, za které by se nemusel stydět ani profesionál. Zejména PRO HD paletky jsou jedny z nejlepších, a pokud rádi experimentujete nebo líčíte nejen sebe, ale i kamarádky, je tato řada pro vás naprosto ideální.

Pro méně náročné jsou zde paletky Re-Loaded, které nejsou o nic horší a opět ukrývají velmi zajímavou škálu odstínů pro jemné i výrazné líčení. Nechybí samozřejmě klasické mono stíny v praktickém balení.

Makeup Revolution refill systém

Toužíte po tom, navrhnout si vlastní paletku? I takový sen si můžete u značky Makeup Revolution splnit. Na eshopu nabízí refill systém, který vám nejen ušetří místo v šuplíku, ale i koruny v peněžence. Namixovat si můžete paletku plnou vámi vybraných očních stínů, tvářenek nebo rozjasňovačů.

Makeup Revolution rtěnky

I rtěnkové maniačky si u Makeup Revolution přijdou na své. Kromě toho, že si můžete vybrat z jakékoliv konzistence, zde najdete i takové produkty, které byste u jiných značek jen těžko hledali. Například černou, šedou nebo zlatou rtěnku, za velmi příznivou cenu.

Makeup Revolution na pleť

Oceníte i spoustu produktů na pleť, od makeupu, přes korektor až po pudr. Kromě dekorativní kosmetiky nabízí i pečující a nechybí kosmetické štětce a houbičky. Je-li vaše pleť problematická a máte trápení s výdrží celého líčení, vyzkoušejte jejich aktuální novinku. Fixační sprej s vůní okurky, zeleného čaje nebo vanilky. Velmi jemný rozprašovač pokropí rovnoměrně celý obličej a prodlouží výdrž jak makeupu, tak i očních stínů.

Přidat komentář