Které beauty blogerky stojí za to sledovat?

Patříte mezi kosmetické nadšence nebo prostě jen potřebujete tipy na kvalitní dekorativní i pečující kosmetiku? Pak jsou blogy a youtube beauty kanály přesně to, co potřebujete. Informace o žhavých novinkách všech značek nám tyto odbornice přes makeup přináší doslova na zlatém podnose. Dozvíte se nejen, co je nového, ale také konkrétní recenze na produkty. Ty nejšikovnější blogerky a youtuberky vám dokonce ukáží přímo na video nebo prostřednictvím fotek, zda produkt stojí za nákup nebo jde naopak o propadák.

tipy na beauty blogerky

Ptáte se, jak najít ty největší profíky v oboru? Máme pro vás 5 super tipů, které vám pomohou rozšířit váš přehled nejen v oblasti kosmetiky.

Petra Lovely Hairyoutube, blog

Youtuberka a blogerka Petra Lovely Hair nepatří v České republice mezi nejznámější a nejúspěšnější pro nic za nic. Její tvorba je jedna z nejkvalitnějších, ať už jde o fotky nebo videa, ve kterých zvládá rozebrat kosmetiku doslova od A do Z. Díky ní vám neunikne žádná z novinek v našich drogeriích. Do tvorby se zapojuje dokonce i její manžel, kterého čas od času zapojí i do svých videí.

Sharka Beautyyoutuberky

Jestliže vám nestačí ukázka produktu, ale jsou pro vás důležité i sympatie k samotnému tvůrci, podívejte se na videa energické youtuberky Sharka Beauty. Je zábavná, uvolněná a příjemně se poslouchá. Načerpáte u ní nejen mnoho kosmetických informací, ale zároveň si dopřejte i pohodový relax.

Ilovemakeup

Některým beauty blogerkám nestačí psát jen o rtěnkách a řasenkách.Pokud by se vám kromě kosmetických tipů sem tam hodil i nějaký recept na oběd či večeři, je pro vás blogerka Ilovemakeup to pravé. Najdete u ní spoustu recenzí na dekorativní, pečující i vlasovou kosmetiku a inspirovat se u ní můžete foto postupy na líčení.

blogerka ilovemakeup

Drew´s beautyyoutube

Také na Slovensku najdete mnoho šikovných slečen, které kypí nadšením pro všechny typy kosmetiky, včetně té přírodní. Právě na tu se velmi často zaměřuje ve svých videích, sympatická Drew, která vás provede nejen světem přírodní péče. Nakouknout u ní můžete i do zákulisí blogerských akcí, na kterých značky představují nové produktové řady.

Milano Style

I pánové si mohou najít svého oblíbence. Úspěšný youtuber Milano Style je vtipný, sympatický a umí poradit s kosmetikou jak ženám, tak i mužům. I ti by měli dbát na to, jak jejich pleť vypadá a přesně s tím vám tento mladý youtuber rád poradí. Jaká videa můžete na jeho kanálu vidět? Kromě klasických recenzí vás osobně provede drogerií a ukáže všechny žhavé novinky. I on se zaměřuje na produkty přírodní kosmetiky, která se stává v beauty světě čím dál více populární.

Přidat komentář