Kvalitní bronzer? Co třeba NARS Laguna!

Na slavný bronzující pudr Laguna od NARS jsem měla spadeno už dlouho. Nakonec jsem se před několika měsíci rozhoupala k činu, přesvědčila okolí, že tuhle věc nutně potřebuji a že je to zkrátka perfektní dárek. Bronzer tedy ke mně úspěšně doputoval a já se dala do zkoušení. Dnes tu pro vás mám pár postřehů, kdyby i vám tahle legenda nedala spát.

NARS-laguna

NARS-bronzer-recenze

NARS Laguna

Obal je klasicky pěkný, nic jiného bych ale od NARS ani nečekala. Trochu problém je, že se strašně snadno zašpiní, takže ve výsledku vypadá v lepším případě neustále omšele. Co mě potěšilo násobně víc je praktické velké zrcátko. Otevírání funguje na principu zaklapávání, s čímž nemám žádný problém.

NARS-bronzer-laguna

kvalitni-bronzer-recenze

bronzer-laguna-recenze

Samotný bronzer mě potěšil tím, že nijak zvlášť nepráší, je jemný, snadno se nanáší a s pletí pěkně splyne. Ještě se mi nestalo, že bych to s ním nějak přehnala, spíš musím často ještě trochu přidat. Výdrž se mi nezdá úplně perfektní, ale zase oceňuji, že se z tváří vytrácí přirozeně.

Laguna na pleti

Bronzer na první pohled vypadá v obalu docela dost tmavě. Tím se ale nedejte zmást. Po nanesení na pleť zjistíte, že je naopak celkem světlý a může padnout i bledulkám. Jeho tón je do světlé oranžové, což bude sedět teplejší pleti. Laguna vypadá skvěle hlavně v létě, kdy moc pěkně podpoří opálení a efekt je velice slušivý.

NARS-laguna-hodnoceni

NARS-laguna-swatch

Ke konturování se Laguna úplně nehodí. Bronzer totiž není úplně matný, ale obsahuje lesk a úplně droboučké třpytky, což odporuje principu konturování, při kterém se snažíme na tváři vytvořit stín. Přesto s ním občas konturuji a výsledek je docela ucházející, lesk na tvářích není nijak víc znát.

NARS-laguna-aplikace

K aplikaci používám Hakuro štětec.

NARS-laguna-na-pleti

Cena: 1100 Kč

Hodnocení

Celkově můžu Lagunu doporučit. Pro světlejší teplou pleť by to nikdy neměl být krok vedle. Tomuhle bronzeru to dle mého sluší nejlépe na pleti už trošku políbené sluníčkem, pak se vyjímá opravdu perfektně. Přesto při příštím pořizování dražšího bronzeru asi vyzkouším zase něco jiného. Bronzer totiž ráda využívám hlavně ke konturování, na což Laguna není úplně nejvhodnější.

Máte zkušenosti s tímhle přípravkem? Jaký je váš oblíbený bronzer?

Přidat komentář