Kvalitní přípravky na odličování

Odličování je jedním z hlavních bodů správné péče o pleť. I kdybyste používala sebelepší krémy, jen těžko budou mít žádoucí účinek, pokud je budete nanášet na nedočištěnou pokožku. Moje oblíbené odličováky vám tu průběžně ukazuji. Dnes bych je chtěla shrnout v jednom článku a třeba vám tak i dát tip na přípravky, které by vám mohly vyhovovat.

kvalitni-pripracky-odlicovani

Micelární voda

Micelární voda je pro mě takovým základem při odličování. S dobrou micelárkou by měl jít dolů prakticky veškerý make-up. Je to rychlé a pro každodenní potřebu ideální. V poslední době jsem si oblíbila micelární vodu od L´Oréalu, která velmi slušně odličuje a i její cena je víc než příznivá.

IMG_0510

Oční odličovač

I přestože máte slušnou micelární vodu, někdy si nemusí poradit úplně na 100% s každou řasenkou nebo vám prostě není její použití na oční oblast příjemné. Proto je fajn mít doma i dobrý šetrný odličovač určený speciálně na oči. Aktuálně u mě vede Helena Rubinstein All Mascaras!, která hravě zvládá odstranit i voděodolnou kosmetiku.

helena-rubinstein-all-mascaras-odlicovani

Odličovací ubrousky

Na cestování nebo rychlé odlíčení není nad ubrousky. Ne každé jsou ale dobré, většina odličuje spíš dost slabě. Za sebe bych doporučila ubrousky Douglas, které si vedou hodně slušně a skutečně odličují.

douglas-odlicovaci-ubrousky

Olejové tyčinky

Olejové tyčinky od Bel jsou skvělou vychytávkou. Jedna jejich část je namočená do odličovacího oleje, takže s nimi při líčení jednoduše opravíte tvar linky nebo obtisknutou řasenku. Jednoduché a velmi praktické.

olejove-tycinky-bel

Odličovací tampóny

Bez tampónů by celé odličování šlo dost těžko. Ke spokojenosti mi stačí, pokud se tampón v ruce nerozsype nebo jeho části nezůstávají na obličeji (ano, i takové šunty jsou). Aktuálně u mě vedou tampóny od Ebelin, které jsou levné ale kvalitně provedené.

ebelin-odlicovaci-tampony

Na závěr bych dodala, že odličování je hodně individuální záležitostí. To, co jednomu vyhovuje, může u někoho jiného klidně vyvolat podráždění nebo si s kosmetikou, kterou používá, prostě neporadit. Doufám, že vás článek i přesto inspiroval nebo že jsme se dokonce na nějakém přípravku shodli.

Jak vypadá váš odličovací proces?

Přidat komentář