Kyslíková vana OxyLight – zkušenosti

O kyslíkové vaně jsem slyšela nedávno od kamarádky vůbec poprvé. Ošetření už párkrát vyzkoušela a prý je to skvělá relaxace. Vana slibuje zregenerování organismu, nabití energií, detoxikaci a dokonce i pomoc v hubnutí.  Redukci kilogramů sice kamarádka upřesnila spíše jako zpevnění postavy, ale jinak mi vše potvrdila. Samozřejmě to probudilo moji zvědavost, takže jsem se příště vydala do salonu s ní a celou proceduru pro vás prozkoumala.

Jak přístroj funguje

Přístroj Alpha LED OxyLight Spa má několik programů, z kterých si můžete vybrat. Je tu program na uklidnění, revitalizaci, posílení imunity, detoxikaci a několik dalších. Můžete je využít buď jednorázově, nebo zkusit kúru deseti ošetření, což je prospěšné pro hubnutí.

Přístroj funguje díky působení několika prospěšných faktorů. Barevné světlo stimuluje elasticitu pokožky a působí proti stresu, suché teplo a infračervená sauna způsobují prohřívání , které prokrvuje místa s celulitidou a pocení k spalování kalorií. Kyslíková vana také jemně vibruje, což stimuluje lymfu, ale její hlavní funkcí je zásobování těla kyslíkem, který dodává energii ale také působí příznivě na imunitu, metabolismus buněk a kvalitu pokožky.

Jak procedura probíhá

Kamarádka tentokrát vyzkoušela program na hubnutí. Lehla si na lehátko a terapeutka jí nastavila na displeji program. Pak zavřela víko (hlava zůstává volně mimo zavřenou vanu). Na přístroji se následně rozsvítí diody, které dohromady tvoří oranžové světlo (u jiných programů se ale setkáte i s jinou barvou). Podložka zároveň mírně vibruje a do vany proudí přívod kyslíku a tepla (pokud jste hodně vyčerpaná, můžete kyslík i inhalovat). Pro hubnutí má vana teplotu 75 stupňů, ale každý program využívá jinou (od 36 do 76 stupňů celsia). Na displeji při ošetření vidíte celou dobu čas do konce procedury a také spálené kalorie.

kyslikova-vana

Hodnocení po ošetření

A jaké byly účinky? Kamarádka tvrdí, že po několika ošetřeních má hebčí pleť a zpevnila se jí pokožka. Také je to prý příjemná relaxace a pokud se pustíte i do kyslíkové inhalace, zaručeně vás to pořádně nabije. Nějaké větší zhubnutí ale neočekávejte. Proceduru berte spíš jako příjemnou vzpruhu po namáhavých pracovních dnech. Velkým minusem je vysoká cena, která hodně z nás určitě odradí, ale pokud si můžete kyslíkovou vanu dovolit, tak ji klidně zkuste. Je to příjemné relaxační ošetření, které vás určitě povzbudí a uvolní.

Výhody

  • Příjemná relaxace
  • Zpevnění pokožky
  • Dobití energie

Nevýhody

  • Cena
  • I když máte hlavu venku, někomu může být nepříjemné mít tělo zavřené v uzavřeném prostoru

Kde můžete ošetření vyzkoušet: třeba v Miracle Esthetic Clinic and Spa na Praze 5

Cena: Cena je na celém ošetření bohužel nejnepříjemnější. Za jednu terapii (30-40 min) dáte cca 950 Kč.

3body

Přidat komentář